Фото: Ілюстративне
Про це пише Рубрика, посилаючись на Мінсоцполітики.
У чому проблема?
Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович зазначила, що за минулий рік майже 11,5 тисяч українців були забезпечені протезами, 4,5 тисячі громадян отримали компенсації за самостійно придбані допоміжні засоби реабілітації.
"Це значні цифри, які свідчать про те, що наші люди потребують допомоги. Важливою складовою в її отриманні є можливість знайти максимально повну інформацію про безоплатну програму протезування та забезпечення засобами реабілітації, адже це запорука надання якісної допомоги та підтримки. А отже — крок до відновлення", – підкреслила Оксана Жолнович.
Яке рішення?
У межах державної програми протезування українці можуть не лише безоплатно отримати високоякісні протези та інші засоби реабілітації, а й послуги з їх ремонту, заміни та обслуговування. Розроблена онлайн-платформа допоможе розібратися із кожним етапом — від подання заяви й до отримання самого виробу.
Як це працює?
Оксана Жолнович розповіла, що відтепер кожен, хто потребує цієї інформації, може знайти на нашому лендінгу покроковий алгоритм дій, аби скористатися державною програмою протезування.
"Сподіваємося, ця платформа стане корисним інструментом для усіх, хто потребує підтримки", — сказала Оксана Жолнович, Міністерка соціальної політики України.
Так, на платформі, зокрема, докладно описано про:
види засобів реабілітації та як їх отримати;
можливість отримати компенсацію за самостійно придбаний виріб;
ремонт та обслуговування.
Ресурс постійно оновлюватимуть і доповнюватимуть, зважаючи на зміни в державній програмі та нові запити користувачів. Відвідати платформу можна за посиланням.
Нагадаємо, що Мінсоцполітики спростило подання заяв для отримання засобів реабілітації.
Раніше ми розповідали, що в Україні запрацював Центр складного ендопротезування, остеоінтеграції та біоніки. Читайте докладніше в матеріалі "Рубрики".
Нагадаємо, Рубрика детально розповідала, як бійці звикають до протезів завдяки скандинавській ходьбі та футболу.
Окрім того, Рубрика писала, що унікальну операцію з остеоінтеграційного протезування провели у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені Пирогова. Це новий напрям, який дає змогу підвищити мобільність пацієнта та пришвидшити його реабілітацію після ампутації.
У наземному громадському транспорті Києва щоденно інформуватимуть про загальнонаціональну хвилину мовчання. При цьому рух автобусів,… Читати більше
Міністр оборони США Піт Гегсет вважає, що повернення до кордонів до 2014 року нереалістичне, і спричиняє ще… Читати більше
росія, діючи за звичною схемою погроз і провокацій, вчергове цілеспрямовано зірвала ротацію експертів Міжнародного агентства… Читати більше
У Київській митниці відбулася масштабна передача культурних цінностей, які намагалися незаконно вивезти з України. Понад… Читати більше
Станом на 12 лютого на тимчасово окупованих територіях України перебувають 600 тисяч дітей і з… Читати більше
В Україні запустили медіаплатформу Signal to Resist, на якій зібрали матеріали, присвячені опору та деокупації тимчасово… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.