Фото: Фейсбук / Генштаб ЗСУ
Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Telegram Повітряних сил ЗСУ.
Як розповіли військові, у ніч на 7 січня (із 19.30 6 січня) противник атакував 38 ударними БпЛА типу "Shahed" і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків Міллерово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ — рф.
Повітряний напад відбивали:
Протиповітряна оборона працювала у Полтавській, Сумській, Харківській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Одеській та Миколаївській областях.
"Станом на 09.00 підтверджено збиття 28 ударних БпЛА типу "Shahed" та безпілотників інших типів. Влучань не зафіксовано", повідомили в ПС ЗСУ.
Окрім того, 10 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків), три із них полетіли в напрямку росії.
Окрім того, за минулу добу ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили:
Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1970 осіб.
Також українські воїни знешкодили:
Нагадаємо, що Сили оборони України у ніч проти 6 січня знищили 79 російських безпілотників різних типів. Загалом росіяни запустили по Україні 128 своїх ударних дронів.
Велика Британія з метою підтримки інклюзивного та сталого соціального відновлення в Україні виділяє 25 млн… Читати більше
По всій Південній Кореї 8 лютого, попри холодну погоду, відбулися масштабні мітинги. Одні протестувальники вимагали… Читати більше
Перші зенітні ракетні комплекси IRIS-T SLS були поставлені в Україну ще у 2022 році, проте… Читати більше
У Херсонській області російські загарбники використовуючи дрон, скинули вибухівку на хлопця. Поліцейські його евакуювали. Про… Читати більше
Аналітики Інституту вивчення війни вказують на те, що влада кремля подовжує свою інформаційну кампанію, аби… Читати більше
Північна Корея, в обмін на направлення своїх військових на підтримку війни росії проти України, отримує… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.