Про це медична служба Інтернаціонального легіону ЗСУ повідомляє у Фейсбуці, передає Рубрика.
Створення підрозділу військові Інтернаціонального легіону обговорювали на публічних заходах, конгресах, конференціях, в кабінетах міністерств, у спілкуванні з вищим командуванням та іншими військовослужбовцями.
Своє бачення і концепцію окремого медичного підрозділу вони представили на зустрічі з головнокомандувачем ЗСУ й отримали підтримку.
Це дасть змогу:
"Українські військовослужбовці заслуговують найкращої медичної допомоги. Для когось – це пафосні слова. Для нашого підрозділу – це тверде переконання, яке ми сповідуємо на службі щодня. Це наш принцип.
Керуючись цим принципом, впродовж двох з половиною років наша медична служба навчала, проводила евакуацію, надавала допомогу на стабілізаційних пунктах у Харківській, Запорізькій, Донецькій областях", – ідеться у повідомленні.
Робота бойових медиків
Бойові медики на фронті працюють у надзвичайно складних умовах. Деякі з них не мають формальної медичної освіти, але попри це щодня, під обстрілами та зі зброєю в руках, вони евакуюють поранених українських військових.
Нагадаємо, українські парламентарі у першому читанні ухвалили законопроєкт №11423, який законодавчо врегульовує статус бойових медиків.
Документ надасть Міністерству оборони України повноваження щодо затвердження обсягів надання тактичної догоспітальної допомоги та визначення категорій осіб, які можуть надавати цю допомогу.
Законопроєкт спрямований на врегулювання правового статусу бойових медиків, які надають першу невідкладну допомогу в умовах бойових дій.
Як зазначила Ірина Геращенко, цей документ важливий для захисту військових медиків, оскільки серед них є багато поранених і загиблих.
Також передбачається надання Міністерству оборони України повноважень щодо затвердження обсягів надання тактичної догоспітальної допомоги на догоспітальному етапі.
Вона надається під час ведення бойових дій та підготовки сил безпеки і сил оборони за призначенням у тактичних умовах, а також здійснення контролю за їх додержанням.
Законопроєкт пропонується також на законодавчому рівні врегулювати здійснення цивільно-військового співробітництва Збройними Силами України.
А у 2023 році бойовим медикам дозволили переливати кров на догоспітальному етапі. Зокрема йдеться про переливання крові бойовими медиками на догоспітальному етапі.
Також Міністерство охорони здоров'я затвердить ще 11 сучасних протоколів надання допомоги при бойових травмах.
Наразі загрози вторгнення регулярних військ Білорусі зі своєї території в Україну немає. ЗСУ контролюють ситуацію… Читати більше
В окупованому Криму через розлив мазуту з затонулих російських танкерів постраждали вже понад 400 птахів. Їх доставили… Читати більше
Шабля гетьмана Івана Мазепи, що здійнялася над головою боксера Олександра Усика після здобуття перемоги над… Читати більше
Кабінет Міністрів України вніс до реєстру новий індустріальний парк «МИРОНІВКА» на території міста Миронівка Обухівського… Читати більше
Адміністрація Байдена планує оголосити про виділення останнього масштабного пакета військової допомоги Україні під час візиту… Читати більше
2025 рік має бути саме таким результативним у перемовинах щодо вступу України в ЄС, як… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.