Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін, пише Рубрика.
«Близько 17:00 росіяни атакували з БпЛА маршрутне таксі у Шуменському мікрорайоні Херсона», – йдеться у повідомленні.
Як зазначається, попередньо, одна людина загинула, ще девʼятеро – поранені.
Фото: Херсонська обласна прокуратура
У Херсонській обласній прокуратурі уточнили, що загиблим виявився 49-річний чоловік.
Крім того, через попередні обстріли обласного центру поранення отримали ще троє цивільних. У Зеленівці постраждали дві особи, у Велетенському — одна.
Пошкоджено щонайменше 10 цивільних об'єктів, зокрема приватні будинки та автотранспорт.
Фото: Херсонська обласна прокуратура
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, війська російської федерації протягом дня, 5 січня, обстрілювали та атакували безпілотниками Херсон та область, внаслідок чого поранення різних ступенів тяжкості отримали 13 мирних жителів.
Ситуація в Херсонській області
Також Роман Мрочко повідомив, що близько 15:30 внаслідок ворожого обстрілу Комишан отримав контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми 60-річний місцевий мешканець. Його доправили до лікарні.
А близько 15:30 російські окупанти атакували Антонівку з безпілотника. 58-річний чоловік, який в цей час був на подвір'ї, отримав мінно-вибухову травму та осколкові поранення ніг. Його ушпиталили.
Згодом голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив, що у Херсонській області в лікарні помер чоловік, який 5 січня потрапив під російський обстріл.
За словами Прокудіна, медики до останнього боролися за його життя, однак травми виявились надто тяжкими. У нього була мінно-вибухова травма, уламкове поранення ніг та тулуба.
Наразі встановлюють особу загиблого. Відомо, що він потрапив під обстріл в Антонівці поблизу Херсона.
В Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID) оголосили про припинення грантової угоди з Українським фондом підтримки енергетики… Читати більше
Дізнайтесь, як змінювалися військові меморіали від давнини до сьогодення. Традиції вшанування героїв, матеріали та символіка… Читати більше
Служба безпеки та Національна поліція «по гарячих слідах» встановили обставини та виконавців теракту, який 11… Читати більше
У січні громадська організація “БУР” провела форум у Миколаєві. За його підсумками вирішили підтримати проєкт… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна дотримується позиції, що не визнає окуповані території російськими.… Читати більше
Під час повітряних тривог ще з початку повномасштабної війни у Києві не евакуйовують авто, не… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.