У “Резерв+” після атаки на реєстри частково відновили послугу відстрочки

У мобільному застосунку "Резерв+" частково відновили послугу відстрочки, яка була недоступна після російської хакерської атаки на державні реєстри.

Про це розповіла у Facebook заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко, пише Рубрика.

"У Резерв+ відновлена послуга відстрочки для багатодітних батьків", – зазначила вона.

Нагадаємо, раніше відомство відновило роботу трьох основних реєстрів нотаріату: Єдиного реєстру довіреностей, Спадкового реєстру та Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів.

Також у системі державних реєстрів запрацював ДРАЦС, тож тепер є можливість реєструвати акти цивільного стану. Раніше реєстр постраждав від масштабної російської кібератаки.

Про кібератаку на державні реєстри

20 грудня на державні реєстри України здійснили наймасштабнішу зовнішню кібератаку за останній час, через що призупинили роботу реєстри, які перебувають у компетенції Міністерства юстиції України.

Міністерка юстиції Ольга Стефанішина заявляла, що атаку здійснювали росіяни, щоб порушити роботу критично важливої інфраструктури. Попередньо, від атаки постраждали лише держреєстри.

Ексміністр юстиції Дмитро Малюська зазначав, що більшість інформації з державних реєстрів, які атакували російські хакери, і так була у вільному доступі. А проте росіянам вдалося знищити Державний реєстр актів цивільного стану, який є одним із найзакритіших.

Свіжі дописи

  • Новини

Україна не збирається віддавати США корисні копалини, а пропонує партнерство: Зеленський пояснив, якою може бути угода

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до угоди зі США щодо постачання рідкісноземельних ресурсів.… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Жива. Справжні історії кохання: у Франківську презентували картини, створені дружинами полеглих захисників

В Івано-Франківську презентували проєкт із картинами дружин загиблих воїнів "ЖИВА. Справжні історії кохання". Експозиція складається… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У Львові станція компостування прийняла понад 10 тонн ялинок від містян у січні

За перший місяць 2025 року на міську станцію компостування доправили понад 10 тонн ялинок. За… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Наступні тижні можуть бути насиченими: Зеленський прокоментував повідомлення щодо переговорів з Трампом

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що наступного тижня заплановані перемовини з командою президента США Дональда… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

У застосунку Резерв+ запрацювало автоматичне продовження відстрочок: проте не для всіх

З 7 лютого у застосунку "Резерв+" запрацювало автоматичне продовження відстрочок від мобілізації для деяких категорій військовозобов'язаних.… Читати більше

Friday February 7th, 2025
  • Новини

Міноборони допустило до експлуатації мобільний прально-лазневий комплекс

Оборонне відомство кодифікувало і допустило до експлуатації у Збройних силах України нову модифікацію мобільного прально-лазневого… Читати більше

Friday February 7th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.