Про це повідомив директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний, передає Рубрика.
Усі зібрані ялинки та сосни підуть на екологічну утилізацію для подальшого використання в зеленому господарстві міста.
Як зазначив Олександр Возний, цього року для зручності киян кількість пунктів збору новорічних дерев ми збільшили майже вдвічі – до 78.
"Як і минулого року, локації облаштують у парках і скверах столиці, а також на території комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень та лісопаркових господарств.
Після новорічних свят закликаємо всіх, хто встановлював удома живу ялинку, здати її на екологічну утилізацію", – підкреслив він.
За словами генерального директора КО "Київзеленбуд" Юрія Бахмата, кожне дерево, віднесене на екологічну утилізацію, отримає "друге життя", чим допоможе навколишньому середовищу.
"Новорічні ялинки та сосни з пунктів збору відправляють на екологічну утилізацію. Їх подрібнюють на щепу і згодом використовують для мульчування лунок молодих дерев, щоб зберегти вологу ґрунту влітку і захистити від перемерзання коренів рослин у холодну пору року.
Важливо пам'ятати, що до утилізації приймають лише живі дерева без декоративних прикрас", – наголосив Юрій Бахмат.
За підрахунками КМДА, у січні 2024 року кияни віддали для переробки близько семи тисяч ялинок та сосон, більшість – у пунктах прийому Дарницького та Подільського районів.
Довідка
До утилізації приймають тільки живі дерева без декоративних прикрас. Пункти працюють до 31 січня в кожному районі міста – в парках і скверах, а також на територіях комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень і лісопаркових господарств.
Ознайомитись із картою всіх пунктів прийому можна на сайті КО "Київзеленбуд".
Зверніть увагу – в пункти, навпроти яких не вказаний графік роботи, можна здати дерева в будь-який час, окрім комендантської години.
Нагадаємо, раніше Рубрика повідомляла, що у столиці пункти прийому різдвяних дерев розпочнуть роботу 2 січня 2025 року та працюватимуть до кінця місяця. Цього року їхня кількість збільшиться майже вдвічі, порівняно з попереднім.
Як писала "Рубрика", Новий рік — це час чарівництва, подарунків та сімейних свят. Однак, святкування часто супроводжується великою кількістю сміття та зайвими витратами. Про кілька простих порад від Let's do it Ukraine, як організувати ековідповідальний Новий рік читайте в нашому матеріалі "Ековідповідальний Новий рік: святкуємо зі свідомістю".
3 січня почали отримувати перші виплати у розмірі 908 гривень вісімнадцятирічні українці, які подали заявки… Читати більше
Напередодні новообраний президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп зустрівся з прем'єр-міністеркою Італії Джорджією Мелоні, яка… Читати більше
Президент Володимир Зеленський під час проведення Ставки Верховного головнокомандувача 5 січня заслухав доповідь щодо ситуації… Читати більше
Українські Сили оборони атакували окупаційні війська в Курській області на кількох напрямках, що викликало у… Читати більше
Український культурний фонд (УКФ) продовжує розвивати напрямок безбар’єрності в культурному просторі та відкрив нові можливості… Читати більше
У Китаї зафіксовано стрімке зростання кількості респіраторних захворювань, викликаних вірусом HMPV (людським метапневмовірусом). Це призвело… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.