В Японії реалізують промокампанію з популяризації споживання буряків: у чому рішення
Аграрії японського селища Асахі в префектурі Нагано створили рекламну кампанію, спрямовану на популяризацію споживання буряків. В межах кампанії вони випустили готову до вживання заготовку для борщу та почали виробляти чізкейки з буряком.
Про це повідомив у Фейсбуці посол України в Японії Сергій Корсунський, інформує Рубрика.
У чому проблема?
Дипломат Сергій Корсунський нагадав, що японські друзі з селища Асахі префектури Нагано вже деякий час вирощують чудові буряки.
Яке рішення?
Тому аграрії японського селища Асахі префектури Нагано розробили промокампанію з популяризації споживання буряків, в рамках якої випустили готову до вживання заготовку борщу і почали робити чізкейки з буряком.
Окрім того, за участю української громади міста Нагоя проводять фестивалі борщу.
12 різновидів борщу, вареники та автентичні страви: Українська спільнота провела благодійний Фестиваль борщу в німецькому Трірі
Як це працює?
"Сьогодні ми дізнались, що мешканці села вирішили розробити цілу кампанію по привченню японців до споживання буряків. Як перший крок – випустили готову до вживання заготовку борщу, як другий – почали робити чізкейки з буряком", – написав посол.
Він також розповів, що японські аграрії привезли до посольства у подарунок буряки нового врожаю.
Корсунський запевнив, що посольство підтримає буряківників з селища Асахі у їхньому починанні з промоції буряків у Країні сходу сонця.
"Японська кухня різноманітна і смачна, але досі обходилася без буряків. Якщо нам вдасться досягти мети, і борщ увійде у повсякденне японське меню, це буде справжнім єднанням наших культур", – переконаний дипломат.
Зазначається, що перший "Фестиваль борщу" відбувся у вересні 2022 року в селищі Асахі префектури Нагано, участь у якому брали евакуйовані українці префектури Аічі.
Довідка
Борщ – це основна перша страва української кухні. 1 липня 2022 року Міжурядовий комітет з охорони нематеріальної культурної спадщини вніс український борщ до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.
Нагадаємо, відомий кухар Євген Клопотенко запропонував створити музей культури приготування українського борщу у Києві.
Як повідомлялось, в Японії український борщ отримав престижну нагороду "Найкраща національна страва".
Також Рубрика писала про 10 фактів про борщ, які вас здивують. І три смачні рецепти. Детальніше читайте в матеріалі "Культурна перемога України."