fbpx
Сьогодні
Фото 17:39 20 Гру 2024

В Україні випустили прикраси у формі янгола: 30% від продажу передадуть для підтримки та реабілітації військових

Український ювелірний бренд Dukachi разом з Патронатною службою "Янголи" створили унікальну благодійну колекцію, до якої увійшли прикраси-підвіски у формі янгола, що символізують захист, надію та підтримку. 

Про це пише "Рубрика" із посиланням на Dukachi.

Прикраса лялька-мотанка Янгол — оберіг для тих, хто її носить, а також інструмент реальної допомоги. 30% від продажу кожної прикраси будуть передані до Фонду Патронатної служби "Янголи" для підтримки та реабілітації важкопоранених військовослужбовців Третьої окремої штурмової бригади ЗСУ. Мета колаборації — зібрати близько 500 000 гривень. 

Ця колекція прагне закарбувати силу підтримки та єдності в одному символі, надихаючи людей долучатися до допомоги українським героям. 

Янгол виконаний у формі акцентної підвіски у двох моделях: підвіска у вигляді фігури янгола з розкритими крилами та її міні-версія у колі. Матеріали, з яких виконані прикраси — срібло, срібло з позолотою, а також золото 585 проби: жовте, біле та червоне.

Героїнями кампейну стали медичні кураторки, які є справжніми "янголами" та берегинями для постраждалих військовослужбовців. Під їх опікою перебувають сотні поранених бійців, з якими дівчата на зв'язку 24/7.

Тома "Чайка" — медична кураторка Патронатної служби "Янголи". До початку повномасштабного вторгнення вона працювала у готельно-ресторанному бізнесі. У період 2022-2023 років Тома запускала новий ресторан у Буковелі, втім, спокійне життя на заході країни вона змінила на службу у лавах 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. Підрозділ Патронатної служби "Янголи" — "Чайка" обрала свідомо, бо хотіла допомагати пораненим воїнам. Вся родина "Чайки" — військові, тому служба для неї — це про родинні традиції та їхнє наслідування.

За весь час роботи найбільше вона пишається бійцем на псевдо "Барні", якому по всіх медичних показниках мали ампутувати ногу. Але "Чайка" забезпечила найкращих лікарів та була на звʼязку на кожному етапі його лікування та реабілітації і завдяки цьому бійцю зберегли ногу та її функціонал. 

Свої сили та ресурси Тома відновлює, малюючи картини-афірмації. Її афірмація у цій війні: "Перемога не станеться сама собою — перемогу здобувають".

Альона "Меліса" — медична кураторка Патронатної служби "Янголи". 

Повномасштабне вторгнення  "Меліса"  зустріла на роботі, працюючи психологом у школі. Згодом школа перетворилася на волонтерський хаб. Протягом довгого часу Альона робила окопні свічки, які відправляла на фронт чоловіку та його побратимам. Згодом вона зрозуміла, що цієї допомоги недостатньо, і від чоловіка-військового дізналася про Патронатну службу "Янголи" у складі 3-ї ОШБр, а тому вирішила приєднатися.

 "Меліса" часто супроводжує бійців з важкими пораненнями та ампутованими кінцівками. Найцінніше для неї — це бачити, як боєць стає на протези та робить перші кроки.

"Найбільше щастя — це ходити і не відчувати біль", — говорить  "Меліса".

"Більшість військовослужбовців Патронатної служби «Янголи» — це прекрасні жінки, які мають внутрішню силу. Тактичний військовий одяг та мультикам вони доповнюють мінімалістичними прикрасами, адже, попри важку роботу, завжди хочуть залишатися гарними. В якийсь момент командир Патронатної служби «Янголи» Олена «Гайка» Толкачова принесла неймовірну підвіску ляльку-мотанку Веснянку від бренду Dukachi. За прикладом командира срібні мотанки почали з'являтися у медичних кураторок, дружин та мам поранених бійців. Ось так і виникла ідея: «А от якби Dukachi для нас зробили? Ми ж «Янголи» і оберігаємо наших поранених побратимів»", — ділиться команда Патронатної служби.

"Коли до нас звернулась Патронатна служба з ідеєю проєкту, ми одразу її підтримали, оскільки дуже захоплюємось службою і відчуваємо безмежну подяку за силу «Янголів» і надважку справу, яку вони роблять. Саме так народилась мотанка-янгол, яку ми розробили спільно, і вклали у неї велику кількість сенсів. Ця прикраса особлива для нас, і віримо, що вона стане важливим оберегом для людей, а також принесе велику користь воїнам", — додає команда Dukachi.

Нову колекцію вже можна знайти на сайті та в магазині бренду в Києві у ТРЦ "Gulliver". 

Нагадаємо, два благодійні покази вистави "Конотопська відьма" режисера Івана Уривського, організовані в рамках заходу "Підприємець року" та продані на аукціоні, зібрали мільйон доларів.

Окрім того, творче об'єднання МУР під час другої хвилі всеукраїнського туру провело 25 вистав, присвячених розстріляному відродженню, та зібрало значну суму на потреби Збройних сил України.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: