Тепер і Волинська область: розробники розширили можливості онлайн-конструктора відбудови

Команда Balbek Bureau розширила можливості свого онлайн-конструктора відбудови сіл RE:Ukraine Villages, включивши до нього Волинську область. Тепер користувачі можуть створювати віртуальні будинки, зберігаючи унікальні архітектурні риси регіону з характерним місцевим декором.

Про це повідомляють на сайті проєкту, пише Рубрика.

Яке рішення?

Архітектори провели дослідження близько 30 сіл північної Волині, де збереглися автентичні дерев'яні будинки з різьбленими елементами.

Унікальність таких будинків підкреслюють прикрашені кути, оздоблені візерунками у вигляді ромбів, сердечок, квітів, кіл і ліній. Фронтони, віконні обрамлення й карнизи демонструють особливий колорит північних регіонів України.

Також на півночі Волині популярні віконниці, що допомагають зберігати тепло в будинку, тоді як на півдні області переважають сучасніші матеріали — цегла й тинькування. Традиційні кольори Волині — білий, блакитний, жовтий, червоний, зелений і натуральний відтінок деревини — надають регіону впізнаваного вигляду.

Тому розробники розширили можливості свого онлайн-конструктора відбудови сіл RE:Ukraine Villages, включивши до нього Волинську область.

Як це працює?

У RE:Ukraine Villages користувачі можуть створити віртуальний будинок за принципами дизайн-коду Волині.

Доступні функції включають:

  • декор дерев'яними планками та фронтонами;
  • будинки з бруса;
  • рекомендації щодо матеріалів та оздоблення.

Фото: volyn.ua

Кожен користувач отримує pdf-альбом із кресленнями, планами, розгортками фасадів, технічним описом і порадами для практичної відбудови.

Ініціатива RE:Ukraine Villages від Balbek Bureau спрямована на відновлення українських сіл зі збереженням їхньої культурної ідентичності. Додавання Волинської області до конструктора підкреслює унікальність місцевої дерев'яної архітектури та сприяє збереженню спадщини регіону.

Нагадаємо, як писала "Рубрика", села народжуються й помирають. Це частина життя та нашої історії. Проте зберігати пам'ять про них, рефлексувати й показувати світові — означає зберігати й зміцнювати власну ідентичність. Для цього треба їхати у віддалені куточки українських областей, шукати підхід до місцевих та занурюватися в архіви. Робитиме це не кожен, але ті, хто цим займається, точно це дуже сильно люблять. Як ці історії фіксують, читайте у нашому матеріалі: "Щось і хтось мусить лишитися. Їм треба передати пам'ять", — як проєкт "Занесло в село" фіксує світ волинського села".

Свіжі дописи

  • Новини

Не тільки на Тульщині: воїни ССО уразили нафтобазу в Калузькій області

Українські військові Сил спеціальних операцій ввечері 17 січня атакували базу "роснафти" в населеному пункті Людиново… Читати більше

Saturday January 18th, 2025
  • Новини

“Донатив” на російську армію: у столиці СБУ затримала посадовця державного банку

У Києві працівники Служби безпеки України затримали директора Департаменту супроводження інформаційних систем одного з державних… Читати більше

Saturday January 18th, 2025
  • Новини

У Кривому Розі внаслідок вчорашньої атаки рф кількість загиблих зросла до п’яти осіб

Кількість загиблих внаслідок російської атаки 17 січня по Кривому Рогу зросла. Наразі відомо про п'ятьох… Читати більше

Saturday January 18th, 2025
  • Новини

У Силах оборони підтвердили атаку ударних безпілотників на нафтобазу в Тульській області рф

У ніч проти 18 січня бійці Головного управління розвідки завдали удару по нафтобазі в Тульській… Читати більше

Saturday January 18th, 2025
  • Новини

У Київській області внаслідок нічної атаки БпЛа є пошкодження

Уночі, 18 січня, у Київській області працювала протиповітряна оборона та збивала російські дрони. Внаслідок ворожої… Читати більше

Saturday January 18th, 2025
  • Новини

Reuters: повернення українських біженців додому може завдати шкоди економікам Східної Європи

Країни Центральної та Східної Європи можуть зіткнутися з новими економічними труднощами після завершення війни в… Читати більше

Saturday January 18th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.