Новини

Скільки часу діти проводять в інтернеті та чи обмежують їх у цьому дорослі? Опитування

Rakuten Viber провів опитування, щоб дізнатись, скільки часу діти проводять в інтернеті та чи обмежують їх у цьому дорослі. 68% молодших користувачів проводять в онлайні понад 3 години на день. При цьому 73% дорослих кажуть, що намагаються обмежити час дітей в інтернеті. 

Про це пише "Рубрика" із посиланням на Rakuten Viber. 

В опитуванні в офіційному каналі Rakuten Viber Україна взяли участь понад 30 тисяч користувачів.

Результати опитування показали, що 68% дітей проводять в інтернеті більше ніж 3 години на день. Ще 15% молодших користувачів – 2-3 години. На питання "Якщо у вашій родині чи близькому колі є діти, скільки часу дитина проводить в інтернеті?" відповіді розподілилися наступним чином:

  • 3+ години на день — 68%;
  • 2+ години на день — 15%;
  • 1+ годину на день — 9%;
  • Менше однієї години — 8%.

Rakuten Viber також дізнався, чи обмежують дорослі час дитини в інтернеті. 73% намагаються обмежувати час дітей в онлайні тим чи іншим чином: 45% обмежують завжди, 7% тільки в будні. Ще 15% розглядають таке обмеження як покарання. Відповіді на питання "Чи обмежуєте ви час дитини в інтернеті?" розподілилися таким чином:

  • Так, завжди обмежую — 45%;
  • Не обмежую — 27%;
  • Можу обмежити як покарання — 15%;
  • Так, але тільки в будні — 7%;
  • Обмежую дуже рідко, мене це не бентежить — 6%.

Команда месенджера нагадує, що для користувачів до 16 років командою месенджера встановлюється найвищий рівень безпеки акаунта. Це означає, що молодшим користувачам не буде показуватись реклама та не будуть доступні стикерпаки, призначені для дорослої аудиторії. Цей режим, як і наскрізне шифрування для чатів і дзвінків, працює за замовчуванням. Щоби час в інтернеті був захищеним для молодших користувачів, Rakuten Viber ділиться корисними безпековими функціями:

  1. Запити на повідомлення від невідомих користувачів ("Параметри" → "Конфіденційність" → "Запити на повідомлення"). Увімкнувши параметр, усі повідомлення від незнайомих контактів потраплятимуть в окрему папку. 
  2. Запити на додавання в групи ("Параметри" → "Конфіденційність" → "Настройка додавання в групи" → Оберіть "Мої контакти"). Обравши в налаштуваннях "Мої контакти" замість "Всі", незнайомі користувачі не зможуть долучити дитину в групу.
  3. Блокування контактів (оберіть чат → натисніть значок інформації (Android) або назву чату (iOS) угорі екрана → "Інформація" → "Заблокувати"). Варто нагадати дитині про можливість заблокувати надокучливі чи неприємні контакти.
  4. Ідентифікація абонентів (для користувачів Android: "Параметри" → "Виклики й повідомлення" → "Ідентифікація абонентів"). Нагадайте дитині про можливість ідентифікації невідомого контакту під час дзвінків. На основі скарг інших користувачів Rakuten Viber номери потенційних шахраїв відображатимуться з попередженням про спам . Функція працює навіть для дзвінків через мобільну мережу. 

Свіжі дописи

  • Новини

Трамп вирішив не запрошувати Зеленського на свою інавгурацію

Обраний президент Сполучених Штатів Америки (США) Дональд Трамп заявив, що ще не запросив президента України Володимира… Читати більше

Monday December 16th, 2024
  • Новини

Російським окупантам не вдається окупувати Луганщину: у ЗСУ розповіли про невдалі штурми росіян у напрямку Сіверська

Російським загарбникам не вдалося окупувати Луганську область, поблизу Сіверська армія рф за день втратила близько… Читати більше

Monday December 16th, 2024
  • Новини

До використання у Силах оборони допустили новий безпілотник SOVA українського виробництва

Міністерство оборони кодифікувало та допустило до використання у Силах оборони новий БПЛА SOVA 10 українського… Читати більше

Monday December 16th, 2024
  • Новини

Трамп заявив про “невеликий прогрес” у припиненні війни в Україні

Новообраний президент США Дональд Трамп стверджує, що в зусиллях щодо припинення війни в Україні вже… Читати більше

Monday December 16th, 2024
  • Новини

На Київщині відкрили оновлений сучасний ЦНАП Дія.Центр

На Київщині в селі Щасливе Бориспільського району відкрили оновлений сучасний ЦНАП за стандартами Дія.Центр. Центр… Читати більше

Monday December 16th, 2024
  • Новини

Запустили збір на один мільйон гривень, щоб закупити зимове екіпірування для військовослужбовиць

Тисячі військовослужбовиць, попри погоду та стан здоровʼя, щодня захищають спокій українок та українців. Однак досі… Читати більше

Monday December 16th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.