Про це повідомляють представники організації.
У чому проблема?
"Сьогодні ми святкуємо Різдво з усім світом, але водночас відроджуємо наші автентичні традиції. Важливо знати, як святкувати Новий рік по-українськи, адже ці звичаї укорінюють нас у власній культурі та надають сили у складні часи", – підкреслила Катерина Загорій, співзасновниця Zagoriy Foundation.
Яке рішення?
"Ми щиро віримо, що досліджуючи наше минуле, знаходимо елементи, які резонують із сучасністю. Це надихає на спільні проєкти, що об'єднують нас як спільноту. Ми не закликаємо змінювати формат сімейних свят, але пропонуємо досліджувати їх разом із власною українською ідентичністю", зазначила Оксана Лихожон, директорка з маркетингу Zagoriy Foundation.
Як це працює?
Путівник поділений на три частини:
Цей посібник створено разом із провідними етнографами, істориками та фольклористами, аби відроджувати й популяризувати українські традиції. Також учасники творчої ініціативи Київського Креативного товариства "Коза-Маланка" та YouTube-канал "Пороблено". Завдяки такій команді вдалося не лише зібрати глибокі знання, а й подати їх у доступній і надихаючій формі.
Путівник допоможе компаніям, які прагнуть інтегрувати українську культуру у корпоративне життя, але водночас буде цікавим і всім, хто хоче дізнатися більше про зимові звичаї.
У ньому зібрані ідеї для святкувань, які можна зробити сімейною чи корпоративною традицією та передати автентичний дух української культури.
"Витоки. Зимовий цикл" доступний для безкоштовного завантаження на офіційному сайті проєкту. Це зручний інструмент для тих, хто прагне поглибити свої знання про українські звичаї зимових свят та інтегрувати їх у повсякденне життя.
Нагадаємо, що у столиці в Музеї історії відкрили виставковий проєкт "Різдвяне місто. Київ ХІХ–XX століття". Експозицію представили у тематичних блоках, що демонструють головні етапи підготовки киян до зимових свят.
Окрім того, благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року", у межах якої кожен може здійснити мрію конкретної дитини, яка не може обійняти свого тата чи маму.
Дива існують і в найтемніші часи. "Рубрика" зібрала для вас можливості, з якими кожен може стати чарівником для інших. Читайте докладніше в нашому матеріалі "Врятувати дух Різдва: які збори підтримати, щоб подарувати іншим свято?"
В Ужгороді громадська організація «Вшануй» провела акцію до хвилини мовчання. Активісти вийшли на центральну площу… Читати більше
У Києві відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із Міністром закордонних справ Естонії Маргусом Цахкною.… Читати більше
Міністерство оборони Німеччини та Бундесвер тимчасово припинили роботу своїх акаунтів у соцмережі X. Це пояснюють тим,… Читати більше
В Україну у межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA із тимчасово окупованої території… Читати більше
В Івано-Франківську учень молодших класів знайшов набій у булці, яку йому купила бабуся. Поліція вже… Читати більше
Під час візиту до Польщі Президент України Володимир Зеленський оголосив про присвоєння Варшаві почесної відзнаки… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.