fbpx
Сьогодні
Фото 14:16 14 Гру 2024

У столиці відновили ісламський культурний центр, який зазнав пошкоджень під час російського удару

Фото: Фейсбук / Асоціація мусульман України

Будівлю ісламського культурного центру в Києві, розташовану на вулиці Щербаківського на Нивках, відремонтували після серйозних пошкоджень, завданих уламками російської ракети під час обстрілу 2 вересня цього року.

Про завершення робіт повідомила пресслужба Асоціації мусульман України, пише Рубрика.

У чому проблема?

Нагадуємо, що 2 вересня російська федерація нанесла ракетний удар, який прийшовся поряд з мечеттю АМУ, внаслідок чого, будівлю було пошкоджено, а жіночий зал був тимчасово закритий для відвідування мусульманками.

Тоді вибухова хвиля вибила 90% вікон, зруйнувала двері, у залі для молитви впала стеля, а більш ніж половина приміщень потребували капітального ремонту.

Яке рішення?

Будівлю ісламського культурного центру в Києві, розташовану на вулиці Щербаківського на Нивках, відремонтували. Центр, який знаходиться на вулиці Щербаківського, є місцем, де громада проводила молитви, зустрічі та освітні заходи. 

Як це працює?

Протягом кількох місяців тривали ремонтні роботи, під час яких:

  • замінили вікна, двері,
  • відновили стелю та пошкоджені зали.
Мусульманський центр у Києві відновили

Світлина до відновлення центру. Фото: Фейсбук / Асоціація мусульман України

Мусульманський центр у Києві відновили

Світлина після відновлення центрую Фото: Фейсбук / Асоціація мусульман України

"Це був складний період, але підтримка громади й небайдужих людей допомогла нам повернутися до життя. Центр знову працює, а ми продовжуємо робити все можливе для нашої спільноти", — зазначили в Асоціації мусульман України.

Нагадаємо, що у Запоріжжі завершили відновлення багатоквартирного будинку, в який у жовтні 2022 року влучила російська ракета. Частина мешканців вже отримала ключі від відбудованих квартир, інші отримають їх до кінця року.

Також "Рубрика" розповідала про рішення, яке може допомогти боротися з забрудненням довкілля будівельними відходами та бути економічно вигідним. Читайте докладніше у нашому матеріалі: "Старі будматеріали, відходи та стале відновлення: як працює нова платформа ПОВТОРНО?"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: