Про це пише Рубрика, посилаючись на lun.ua.
На інтерактивній мапі зазначені заклади, де можна попрацювати навіть під час відключень світла, а також додати інформацію про роботу свого кафе, магазину, сервісу тощо
Мапа світла 2.0 — це оновлена версія мапи, запущеної ще у 2022 році під час перших блекаутів. Тоді ЛУН маркували на мапі бізнеси, які працюють навіть під час відключень світла — завдяки тому, що мають генератор або інші автономні системи живлення. Відтоді українці скористалися мапою 2.5 млн разів.
У 2024 році український бізнес став настільки незламним, що під час відключень працюють майже всі. Але актуальним продовжує бути запит на місця, де можна попрацювати з ноутбуком під час відключень. Тому ЛУН разом з відповідними бізнесами запустили Мапу світла 2.0.
На мапі промарковані не тільки коворкінги, а й готові прийти на допомогу кафе, магазини, ТРЦ, місця сили. До мапи вже долучились великі бізнеси, такі як Епіцентр, мережа заправок ОККО та UPG, а також ресторани Євразія, Kredens, коворкінки Creative State тощо.
Наразі Мапа Світла 2.0 налічує понад 500 локацій і постійно оновлюється. Залишити заявку та додати свій заклад — мережевий або не мережевий — можна за посиланням.
На Мапі для кожної локації зазначено, які послуги доступні на ній під час відключень світла:
Також є пункт "Ціна, умови, обмеження щодо роботи зі своїм ноутбуком у закладі". ЛУН закликає бути екологічними до бізнесів та не забути віддячити – зробити замовлення, попрацювавши за ноутбуком.
Також на мапі є функція фідбека — гості можуть підтвердити наявність зазначених у переліку послуг.
"Місця зі стабільним інтернетом, розетками та світлом — це нові місця тяжіння. Завдяки відповідальності та стійкості українських бізнесів тут можна працювати, навчатись і не ставити життя на паузу на час відключень. Ми прагнемо допомогти українцям бути соціально активними й не відчувати цифрових барʼєрів, тому обʼєднались з бізнесами та наповнюємо нову мапу. Дякуємо небайдужим кафе, АЗС, магазинам, які вже надали дані, і будемо раді новим заявкам — щоб зробити мапу максимально корисною", — розповідає Анна Денисенко, кураторка проєкту ЛУН Місто.
Посилання на інтерактивну карту.
Ворог повернувся до обстрілів нашої енергетики — повернулись і блекаути. За прогнозами Центру досліджень енергетики дефіцит потужності в енергосистемі, спричинений останньою серією масованих російських атак, може зберігатися впродовж двох років.
"Рубрика" поговорила з інженером-електронщиком про те, що допоможе впоратися з тривалими відключеннями світла. Разом розробили для вас інструкцію — що купувати, а що не варто, щоб забезпечити собі та близьким живлення, звʼязок та гарячу їжу. Читайте докладніше у нашому матеріалі: "Підготовка до блекаутів: як обрати повербанк, зарядну станцію та чи врятують сонячні панелі".
Нагадаємо, що минулого року ЛУН Місто запустив інтерактивну Карту інклюзивності "Місто без меж", на яку будуть нанесені заклади, публічні простори, міська інфраструктура, де вже зроблені певні кроки для вільного доступу маломобільних груп населення.
Держава-агресор росія почала застосовувати солдатів КНДР у штурмових діях на курщині. Зокрема ― у складі… Читати більше
Міністерство оборони України планує запустити упродовж грудня поточного року опцію подання в застосунку «Армія+» рапорту… Читати більше
На Прикарпатті В’їзну вежу Галицького замку, яку розчистили археологи, відкриють для туристів наступного року. Про… Читати більше
Міжвідомча робоча група «Про організаційно-правові заходи щодо усунення пам’ятних об’єктів, пов’язаних з історією та культурою… Читати більше
Укрпошта до Дня Сухопутних військ Збройних сил України випустила лімітований тираж поштових марок і дизайнерських… Читати більше
Станом на 16:00, 14 грудня, на фронті від початку доби відбулося 166 бойових зіткнень. Майже… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.