Фото: Міноборони
Про це пише Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України.
Під час зустрічі обговорили результати перших поставок обладнання від Коаліції та визначили пріоритетні потреби на наступний рік. Також привітали нову країну-партнера — Ірландію. Таким чином, Коаліція має вже 17 країн у своєму складі.
Крім цього, Естонія оголосила про новий внесок у 5 мільйонів євро на 2025 рік. Також про внески заявили Німеччина, Фінляндія, Швеція і Канада, яка у жовтні оголосила про намір доєднатися до ІТ-коаліції.
«Ми раді, що членів ІТ-коаліції більшає і всі партнери розуміють важливість цифровізації. Завдяки допомозі наших партнерів ми можемо створювати нові продукти, покращувати ті, що існують, а також загалом прискорюватися на шляху до перетворення на цифрове військо майбутнього. А ми своєю чергою працюємо над тим, щоб допомога надходила якомога швидше», — зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Більша частина коштів — це двосторонні матеріальні внески на засоби захищеного зв'язку, а також ліцензії SAP. Також із загальної суми, 71 млн євро становлять фінансові внески на спільні закупівлі обладнання та програмного забезпечення у межах коаліції.
Протягом року вже вдалося передати обладнання та програмного забезпечення на 102.7 млн євро для потреб пунктів управління тактичного рівня, центрів обробки даних, підрозділів інновацій та кібербезпеки, а також ліцензії для впровадження системи SAP.
«Україна потребує нашої допомоги у сфері інформаційно-комунікаційних технологій для оборони та посилення бойової спроможності. Тому ми продовжуємо разом працювати над її зміцненням. І нам це вдається завдяки лідерству країн-партнерів ІТ-коаліції, а також тривалій і плідній співпраці із Силами оборони України», — сказала Туулі Дунетон, заступниця міністра оборони Естонії.
ІТ-коаліція — це одна з коаліцій спроможностей у межах Контактної групи з питань оборони України («формат Рамштайн»), яка зосереджена на наданні підтримки Міністерству оборони України та Збройним силам України у сфері ІТ, зв'язку та кібербезпеки. Зараз до складу коаліції входить 17 країн: Естонія та Люксембург, як країни-лідери, Бельгія, Велика Британія, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Фінляндія, Швеція, Японія та Україна.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський привіз на конференцію консерваторів CPAC у США іранський "шахед". Цей дрон-камікадзе… Читати більше
21 лютого Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виключення чотирьох індустріальних парків із реєстру індустріальних парків України.… Читати більше
До третьої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації 23 лютого у Львові вшанують пам’ять усіх полеглих… Читати більше
З 27 лютого «Укрзалізниця» запускає перший дитячий вагон у міжнародному сполученні — у складі поїзда… Читати більше
До третьої річниці повномасштабного вторгнення рф консульство України в Салоніках, Федерація грецьких товариств України та… Читати більше
Соціологи зафіксували різке зростання рейтингу Володимира Зеленського останнім часом. Як і раніше, його випереджає Валерій… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.