Новини

У США допускають повторний запуск “Орєшніка” по Україні найближчим часом, – Bloomberg

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на американського чиновника, який говорив на умовах анонімності, пише Рубрика.

За його словами, у рф імовірно є лише невелика кількість експериментальної ракети, відомої як "Орєшнік", і вона має меншу боєголовку, ніж інші ракети, які росія випустила по Україні.

Чиновник також заявив, що США досі вважають ракету "Орєшнік" радше спробою залякування, аніж чимось, що здатне змінити ситуацію на полі бою в Україні.

Удар балістичною ракетою по Дніпру

Як відомо, ворог вранці 21 листопада запустив по Дніпру міжконтинентальну балістичну ракету, "Кинджал" та сім крилатих ракет Х-101, при цьому підрозділи зенітних ракетних військ знищили шість ракет Х-101. Пошкоджено підприємство та Центр реабілітації для людей з обмеженими можливостями.

Увечері того ж дня російський диктатор володимир путін заявив, що удар наносився начебто новітньою гіперзвуковою ракетою середньої дальності "Орєшнік".

Водночас аналітики Інституту вивчення війни вважають, що вихваляння диктатором рф та військовим керівництвом росії ракети "Орєшнік" – це радше елемент пропаганди, ніж демонстрація реальної військової могутності.

Своєю чергою Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявило, що окупанти завдали удару по Дніпру, застосувавши балістичну ракету, ймовірно, зі складу ракетного комплексу "Кєдр". рф може мати до 10 одиниць нової балістичної ракети.

Свіжі дописи

  • Новини

Євробачення-2025: італійці вимагають дискваліфікувати представника Естонії через “образливу” пісню

Скандали на пісенному конкурсі "Євробачення" розпочинаються задовго до його початку. Зокрема, італійці вимагають дискваліфікувати представника… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Зеленський провів телефонні розмови з премʼєр-міністрами Нідерландів, Албанії, Великої Британії та Греції

Президент Володимир Зеленський провів телефонні розмови з премʼєр-міністрами Нідерландів, Албанії, Великої Британії і Греції та… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Кластер Brave1 планує запустити маркетплейс з продажу техніки для військових

Кластер для виробників військових технологій Brave1 запустить онлайн майданчик для продажу безпілотників, засобів зв’язку, запчастин та… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

Генштаб підтвердив інформацію про ураження нафтоперекачувальної станції у Краснодарському краї

У Генеральному штабі Збройних сил України підтвердили ураження нафтоперекачувальної станції "Нововеличківська" у Краснодарському краї російської… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

В Україні запровадять систему трансплантації тканин за європейськими стандартами

Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка врегулює трансплантацію тканин в Україні. Відповідні зміни внесено відповідно до… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025
  • Новини

П’ятикласник з Полтавщини встановив світовий рекорд з усного обчислення багатоцифрових чисел

П'ятикласник з Кременчука на Полтавщині Даніель Свірідов розробив власну авторську методику швидких обчислень. Учень Першої… Читати більше

Saturday February 22nd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.