На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час VII Українсько-німецького економічного форуму, який проходить у Берліні 11 грудня за участі Федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца, цитує Рубрика.
Глава українського Уряду також зазначив, що вже надано 53 інвестиційні гарантії для німецьких проектів в Україні на загальну суму майже 382 млн євро.
«Щиро дякую бізнес-спільноті Німеччини за віру в Україну. Після повномасштабного вторгнення жодна німецька компанія не залишила український ринок. Більше того, багато німецьких фірм продовжують інвестувати в Україні», – підкреслив Прем'єр-міністр.
Крім того, під час форуму канцлер Олаф Шольф підтвердив надання Німеччиною нашій державі до кінця року шостої системи ППО IRIS-T і пускових установок Patriot.
«Безпека — це вагомий фактор для стабільної роботи бізнесу й залучення інвестицій», – підкреслив Денис Шмигаль та подякував Уряду ФРН як за внесок у посилення безпеки нашої держави, так і за державні програми інвестиційних та експортних гарантій для роботи бізнесу на українському ринку.
Нагадаємо, у середині листопада Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцом.
Президент України та канцлер Німеччини обговорили продовження оборонної співпраці. Олаф Шольц повідомив, що шоста із запланованих систем ППО IRIS-T надійде в Україну до кінця цього року. Приділили увагу й обсягам постачання систем протиповітряної оборони на наступний рік і можливій додатковій допомозі засобами ППО від Німеччини.
Що відомо про ініціативу пошуку ППО для України
Нагадаємо, уряд Німеччини запустив ініціативу з пошуку додаткових засобів протиповітряної оборони, які можна передати Україні, 17 квітня. Берлін пізніше повідомляв, що обговорює з Данією та Нідерландами фінансування ініціативи.
У квітні Бельгія також оголосила про виділення 200 мільйонів євро на німецьку ініціативу, а у травні Канада пообіцяла дати понад 55 мільйонів доларів.
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус також оголосив про наміри придбати у Сполучених Штатів Америки три пускові установки для реактивних систем залпового вогню HIMARS та передати їх Україні.
Нагадаємо, що на 22-му засіданні Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"), що відбулося напередодні, висловили підтримку ініціативі Німеччини з пошуку засобів протиповітряної оборони для Києва низка країн.
Навіть попри повномасштабну війну система трансплантації в Україні не лише вистояла, а й продовжує розвиватися.… Читати більше
У США досі тривають масштабні лісові пожежі. Президент України Володимир Зеленський доручив міністру внутрішніх справ… Читати більше
В українських школах для учнів 8-9 класів з цього року запровадять обов'язковий курс "Підприємництво і… Читати більше
До кордонів Дніпропетровської області підсунулася лінія фронту. Це означає, що існує загроза обстрілів керованими авіабомбами… Читати більше
Один із північнокорейських військових, який потрапив у полон, хоче залишитися в Україні. Інший захотів повернутися… Читати більше
У Запоріжжі делегація ООН на чолі з заступником генсекретаря ООН з гуманітарних питань та координатором… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.