“Тисяча Зеленського”: українці без “Дії” зможуть отримати грошову допомогу через банки

В Україні до програми на отримання тисячі гривень за програмою "Зимова єПідтримка" долучаються банки-партнери.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, пише Рубрика.

Такий варіант орієнтований на людей старшого віку, які не користуються "Дією", а також на опікунів неповнолітніх дітей.

"Достатньо звернутися до банку, написати заяву, і фінустанова відкриє людині спеціальний рахунок, куди надійдуть кошти", пояснив він.

Шмигаль повідомив, що наразі українці через "Дію" подали вже понад 6 млн заяв на отримання тисячі.

Прем'єр нагадав, що кошти можна буде використати до кінця 2025 року, зокрема, на ліки, оплату комунальних, медичних, освітніх послуг, або ж задонатити на ЗСУ.

"З минулого тижня допомогу отримують і клієнти Укрпошти, які можуть витратити кошти, зокрема, на товари й послуги, які надає національний поштовий оператор", – зазначив він.

Що відомо про тисячу гривень, обіцяну Зеленським

Як повідомлялося, з 1 грудня українці можуть подавати заявку на виплату 1 000 грн за програмою «Зимова єПідтримка» від держави.

Також Міністерство економіки розробляє механізм отримання виплат через відділення Укрпошти для громадян без доступу до застосунку "Дія".

Своєю чергою міністр економіки України Олексій Соболев розповів, що тисячу гривень, яку уряд має виплатити українцям у рамках програми допомоги, будуть нараховувати на картку "Національного кешбеку", яку можна відкрити в "Дії".

За його словами, гроші можна буде витратити на оплату комунальних послуг, ліки, транспорт, мобільний зв'язок, купівлю українських книг, інші послуги, що додатково підтримає український мікро- і середній бізнес. Також їх можна буде задонатити на ЗСУ.

Зауважимо, для того, щоб подати заявку через Дію:

  • Встановіть або оновіть застосунок "Дія" до останньої версії.
  • Авторизуйтеся в "Дії".
  • В розділі Сервіси оберіть послугу Зимова єПідтримка.
  • Ознайомтеся з описом програми та натисніть кнопку "Розпочати".
  • Оберіть для кого призначена виплата (для себе або для дитини)

Зверніть увагу! Якщо свідоцтво про народження дитини не підвантажилось в застосунку "Дія" — натисніть на кнопку "Додати свідоцтво про народження дитини".

  • Оберіть рахунок для виплати.

Якщо ви вже є учасником програми "Національний кешбек" та відкрили рахунок в банку, система автоматично запропонує обрати існуючу картку або відкрити нову. Оберіть зручний для себе спосіб.

  • Надішліть заяву на отримання виплати. Попередньо уважно перевірте дані заяви і підтвердіть, що ви перебуваєте на території України.
  • Після замовлення виплати відстежуйте статус заяви у мобільному застосунку "Дія".
  • Після того, як заявка буде схвалена, кошти надійдуть на обрану в "Дії" картку Національний кешбек протягом 10 днів.

Свіжі дописи

  • Новини

Глава Пентагону: повернення України до кордонів 2014 року є нереалістичним завданням

Міністр оборони США Піт Гегсет вважає, що повернення до кордонів до 2014 року нереалістичне, і спричиняє ще… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Російські окупанти знову зірвали ротацію експертів МАГАТЕ на Запорізькій АЕС

росія, діючи за звичною схемою погроз і провокацій, вчергове цілеспрямовано зірвала ротацію експертів Міжнародного агентства… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Понад 260 культурних цінностей українські митники передали музеям

У Київській митниці відбулася масштабна передача культурних цінностей, які намагалися незаконно вивезти з України. Понад… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Лубінець: 600 тисяч дітей перебувають у російській окупації, з них 7% вчиться в українських школах онлайн

Станом на 12 лютого на тимчасово окупованих територіях України перебувають 600 тисяч дітей і з… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

В Україні створили медіаплатформу, на якій зібрані історії опору на окупованих територіях

В Україні запустили медіаплатформу Signal to Resist, на якій зібрали матеріали, присвячені опору та деокупації тимчасово… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

До програми “Плюси” у застосунку “Армія+” долучилася мережа WOG: навіщо це рішення

Четвертим партнером національної програми підтримки військовослужбовців "Плюси" у застосунку "Армія+" стала мережа АЗК WOG: вона… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.