Про це повідомляє Financial Times, інформує Рубрика.
Лоренц Майєр, генеральний директор компанії Auterion, чиє програмне забезпечення вже використовується безпілотниками в Україні, розповів:
"У загальному переході від пілотованих до безпілотних систем дуже важливо, щоб автономні системи могли взаємодіяти між собою".
Операційна система Auterion дозволить "замовнику об'єднати всі дрони на загальній основі і інтегрувати різних виробників в загальну архітектуру", – зауважив Майєр.
За словами Тімо Хааса, директора з цифрових технологій Rheinmetall, в Україні функціонує понад "двісті різних повітряних безпілотних систем", "військова підготовка є дуже дорогою і трудомісткою, а сумісність систем не гарантується".
"Розробка однорідної операційної системи забезпечить ефективне і масштабоване розгортання безпілотних систем", – додав він.
Auterion, разом з іншими компаніями, вже є частиною ініціативи Міністерства оборони Сполучених Штатів з розробки стандарту з відкритим вихідним кодом для автономних систем.
Компанія сподівається, що її партнерство з Rheinmetall допоможе запровадити подібний підхід серед союзників по НАТО.
"Якщо кожна країна НАТО матиме свій власний стандарт зв'язку для безпілотників, НАТО не зможе воювати разом", – зауважив Майєр.
Раніше німецький виробник зброї Rheinmetall та хорватська компанія DOK-ING, що спеціалізується в робототехніці, заявили, що об'єднають зусилля для розробки безпілотних транспортних засобів, які могли б супроводжувати танки на полі бою та виконувати такі завдання, як розмінування, протиповітряна оборона або розвідка.
Що відомо про спільне з Німеччиною підприємство
Нагадаємо, що Федеральне антимонопольне відомство Німеччини дозволило Rheinmetall створити спільне підприємство з Україною ще наприкінці вересня 2023 року. Повідомляли, що підприємство базуватиметься у Києві.
У Rheinmetall зауважили, що погрози кремля посилити бомбардування України не вплинуть на наміри німецької збройної компанії щодо будівництва танкового заводу в Україні.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що німецький концерн Rheinmetall веде перемовини про будівництво танкового заводу в Україні.
А 11 червня повідомлялося, що в Україні розпочав роботу перший спільний цех підприємства "Української оборонної промисловості" й Rheinmetall, у ньому ремонтуватимуть та вироблятимуть бронетехніку.
Важливо зазначити, що Rheinmetall активно допомагає Україні у війні проти росії шляхом постачання боєприпасів та різної техніки. Зокрема, нещодавно концерн отримав нове замовлення на артснаряди для України.
Загалом концерн Rheinmetall побудує в Україні загалом чотири заводи з виробництва зброї. Один із них вже працює.
У столиці Чеченської Республіки Грозному невідомі ударні дрони атакували військові казарми, у яких розміщувався полк… Читати більше
На Покровському напрямку Сили оборони України стикаються з надзвичайно інтенсивними атаками з боку російських військ,… Читати більше
Ситуація на фронті залишається складною. Противник, використовуючи свою перевагу в живій силі та техніці, продовжує… Читати більше
Нижня палата Конгресу Сполучених Штатів Америки затвердила законопроєкт про оборонний бюджет на 2025 рік у… Читати більше
У Запоріжжі з-під завалів дістали тіло десятої жертви ракетного удару, якого російські війська завдали по… Читати більше
Ключи от новой квартиры в кармане, а впереди – загадочное уравнение с множеством переменных: как… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.