Про це повідомляє Міноборони, інформує Рубрика.
У міністерстві зауважили, що комплекс підтвердив свою надійність під час бойових випробувань, він має дистанційне управління через планшет та працює на цифровому звʼязку.
Комплекс працює на гусеничній платформі для найскладніших умов та оснащений кулеметом калібру 12.7 мм.
За словами заступника міністра оборони України Дмитра Кліменкова, в умовах сучасної війни технології відіграють вирішальну роль у забезпеченні переваги на полі бою.
Кодифікація та допуск до експлуатації українського роботизованого комплексу Droid TW 12.7 – це вагомий крок до впровадження інновацій у Збройні сили України.
"Кодифіковуємо зразки, що стають надійним інструментом для наших захисників, допомагаючи їм виконувати завдання в найскладніших умовах. Наша перевага – високотехнологічна армія, здатна протистояти сучасним викликам", – зауважив Кліменков.
Загалом Міністерство оборони України упродовж листопада кодифікувало для Сил оборони понад 120 зразків озброєння і військової техніки.
Як зазначили в Міноборони, у переліку кодифікованих новинок ОВТ у листопаді найбільше:
Більшість теж української розробки.
Крім того, у переліку новинок ОВТ, які допущені впродовж листопада до застосування, є:
"Така кількість нових кодифікованих зразків ОВТ упродовж лише одного місяця свідчить про значну динаміку розробок озброєння в Україні за окремими номенклатурами. Окремі зразки української зброї мають унікальні характеристики.
Працюємо над тим, щоб вони якнайшвидше опинились у наших військових", – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.
Нагадаємо, що станом на жовтень цього року Міністерство оборони України кодифікувало і дозволило для використання у Силах оборони 70 інженерних засобів.
З них 47 вітчизняного та 23 іноземного виробництва. Понад 40 засобів було кодифіковано упродовж третього кварталу 2024 року.
Окрім того, оборонне відомство кодифікувало та допустило до використання у Силах оборони розроблену вітчизняними інженерами навчальну інтерактивну тренінгову систему UNITS. Вона призначена для проведення індивідуальних та групових тренувань з вогневої підготовки.
Кіпр до кінця 2025 року планує вирішити усі технічні питання, необхідні для приєднання до Шенгенської… Читати більше
У 2024 році пасажири «Укрзалізниці» 17 218 разів зверталися до залізничників із проханням знайти речі, загублені в поїздах… Читати більше
Навчальна гра "Черкащина — серце України", яку створили дві вчительки історії з Черкас Ірина Таран та Ольга… Читати більше
У Львові почав функціонувати новий простір допомоги українським воїнам та їхнім сімʼям. Про це повідомив у Фейсбуці начальник… Читати більше
Благодійна організація “Кленова надія”, створена українськими канадцями, зібрала усі необхідні кошти, щоб доставити в Україну… Читати більше
Київська влада відреагувала на повідомлення Держаудитслужби про те, що землю Національного ботанічного саду імені Миколи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.