Новини

Time назвав номінантів на звання “Людина року 2024”: хто потрапив до списку претендентів

Про це йдеться на сайт видання, пише Рубрика.

До списку потрапили 10 кандидатів. Серед них Камала Гарріс, американський політик, яка була суперницею Дональда Трампа на виборах президента США цього року. Гарріс разом з Байденом вже була на обкладинці журналу «Людина року» у 2020 році, коли дует переміг Трампа і колишнього віцепрезидента Майка Пенса.

У списку також присутні:

  • дружина загиблого російського політика Олексія Навального Юлія Навальна, яку видання назвало «першою леді російської опозиції»,
  • прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу, «один із найвпливовіших і суперечливих світових лідерів цього року»,
  • президентка Мексики Клаудія Шейнбаум, яка увійшла в історію, склавши присягу «як перша жінка-президент Мексики і перша єврейська лідерка у країні за понад 200 років незалежності».
  • принцеса Уельська Кейт Міддлтон, яка цього року потрапила в топ-заголовки через захворювання на рак. У вересні Міддлтон оголосила, що завершила курс хіміотерапії.

Також у списку – найбагатша людина у світі Ілон Маск. «2024 рік став роком, коли Маск зробив крок у світ політики. Він підтримав Трампа у його передвиборчій кампанії. Після перемоги Трампа влада Маска лише зросла», – пише видання. Маск уже був названий людиною року за версією TIME у 2021 році.

Фото: TIME

Дональд Трамп – також у списку. Видання пише, що він «змінив американський електорат, вперше вигравши всенародне голосування і перетворив кожен штат, що вагався, на червоний». Його перемога на виборах 2024 року увійде в історію з кількох причин: він стане найстаршим президентом в історії США, і раніше цього року суд присяжних Нью-Йорка визнав його винним, що робить його першим засудженим злочинцем, обраним президентом. Він пообіцяв запровадити тарифи проти головних торговельних партнерів Америки – Мексики, Канади та Китаю – одразу після вступу на посаду. Раніше Трамп був названий людиною року за версією журналу TIME у 2016 році, коли він вперше виграв президентські вибори.

Також у списку генеральний директор Meta Марк Цукерберг, який опинився «під мікроскопом, оскільки мав справу з урядовою перевіркою компанії Meta, яка володіє Facebook, Instagram та іншими платформами».

Свіжі дописи

  • Новини

В Україні розпочався основний етап дослідження якості освіти PISA-2025

В Україні стартував основний етап міжнародного дослідження якості освіти PISA-2025, який триватиме до 4 травня.… Читати більше

Wednesday March 19th, 2025
  • Новини

Ворог вдарив авіабомбами по Куп’янську, загинув чоловік

Увечері, 19 березня, війська рф завдали авіаудару по Куп'янську в Харківській області. Загинув чоловік, ще… Читати більше

Wednesday March 19th, 2025
  • Новини

Відсьогодні українці через “Дію” зможуть подати шість нових типів заяв до Міжнародного реєстру

Громадяни України з 19 березня зможуть подавати через "Дію" заяви до міжнародного Реєстру збитків за… Читати більше

Wednesday March 19th, 2025
  • Новини

Оператори БПЛА, які виявляють вибухівку: в Україні з’явилася нова спеціальність

В Україні офіційно запроваджується нова категорія операторів - зовнішніх пілотів безпілотних літальних апаратів, які проводитимуть… Читати більше

Wednesday March 19th, 2025
  • Новини

Зеленська анонсувала про приєднання університетів Гельсінкі й Тампере до Глобальної коаліції українських студій

У Гельсінкі Олена Зеленська взяла учать у підписанні меморандумів про приєднання університетів Гельсінкі й Тампере… Читати більше

Wednesday March 19th, 2025
  • Новини

Зеленський та Стубб зустрілися з керівниками фінських компаній у галузі ОПК, енергетики й телекомунікацій

Президент України Володимир Зеленський і президент Фінляндії Александр Стубб 19 березня провели зустріч із керівниками… Читати більше

Wednesday March 19th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.