Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на представника пресслужби 24 окремої механізованої бригади ім. Короля Данила Андрія Полухіна в ефірі "Суспільного".
"На цей момент одна з успішних операцій – це зачистка одного з кварталів міста Часів Яр від ворожої піхотної групи, котрій вдалося проти через Канал і закріпитися в одній з руїн. Наші хлопці зайшли на територію і зачистили декілька будівель", повідомив офіцер.
Полухін зазначив, що поки не фіксується значних змін у тактиці ворога, оскільки бої тривають в межах міської смуги. За його словами, ситуація у місті непроста.
"Противник намагається штурмувати позиції наших оборонців в районі міста Часів Яр, намагається їх і обходити, і використовує малі піхотні групи в якості ДРГ, котрі намагаються зав'язати бій в тилу, за спинами наших захисників", – пояснив військовий.
Ситуація поблизу Часового Яру
Наприкінці жовтня російсько-окупаційні війська намагалися просуватися в передмісті Часового Яру на Краматорському напрямку, однак значного проходження вперед не мають: про стратегічний успіх окупантів не йдеться.
Також у жовтні представник пресслужби 24 Окремої механізованої бригади ім. Короля Данила Іван Петричак в ефірі національного телемарафону повідомив, що у Донецькій області в районі Часового Яру російські окупанти зуміли прорвати українську лінію оборони, однак ситуація не є критичною.
За словами військового, ситуація залишалася напруженою впродовж останнього місяця, й окупанти чинили спроби штурмів щодня. Як наголосив Петричак, окупанти використовують складні погодні умови, щоб просуватися. Бійці ЗСУ зараз активно працюють над локалізацією противника в районі, де він був заблокований.
Окрім того, російські загарбники бʼють по Часовому Яру Донецької області КАБами, ствольною артилерією та важкими вогнеметними системами (ТОС), які є найбільш руйнівним видом озброєння. Окупанти цілеспрямовано продовжують стирати з лиця землі місто.
Станом на кінець серпня інформація про те, що військо рф утримує 40 відсотків від площі міста Часів Яр на Донеччині — помилкова. Російські окупанти контролюють лише мікрорайон Канал.
Кіпр до кінця 2025 року планує вирішити усі технічні питання, необхідні для приєднання до Шенгенської… Читати більше
У 2024 році пасажири «Укрзалізниці» 17 218 разів зверталися до залізничників із проханням знайти речі, загублені в поїздах… Читати більше
Навчальна гра "Черкащина — серце України", яку створили дві вчительки історії з Черкас Ірина Таран та Ольга… Читати більше
У Львові почав функціонувати новий простір допомоги українським воїнам та їхнім сімʼям. Про це повідомив у Фейсбуці начальник… Читати більше
Благодійна організація “Кленова надія”, створена українськими канадцями, зібрала усі необхідні кошти, щоб доставити в Україну… Читати більше
Київська влада відреагувала на повідомлення Держаудитслужби про те, що землю Національного ботанічного саду імені Миколи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.