Таку в інтервʼю Укрінформу висловив генеральний консул України в Торонто Олег Ніколенко після участі у Конференції з відновлення України.
"Так, війна досі триває, але це не заважає нам розвивати економічну співпрацю й залучати до відновлення України канадські інвестиції й експертизу. Це саме той сигнал, який ми прагнемо надіслати канадцям: не чекайте припинення бойових дій. Тому що коли війна закінчиться (й неодмінно перемогою України), для вас уже буде пізно, бо всі гарні місця й можливості розберуть. Тому не чекайте довго, інвестуйте зараз, приїжджайте й ведіть бізнес", – сказав Ніколенко.
Він зауважив, що ряд канадських інвесторів уже дослухалися до цього заклику й відкрили бізнеси в Україні.
"Вже є успішні приклади в Україні, зокрема у сфері страхування, де вдало працюють канадські компанії. Вони доводять, що є підприємці, які не чекають, а ведуть прибутковий бізнес", – зазначив генконсул.
Ніколенко додав, що прагне, аби "ті, що чекають, усе-таки наважилися на цей крок і прийшли інвестувати в Україну".
Зазначимо, що за підсумками трьох кварталів цього року, товарообіг між Канадою та Україною зріс на 10% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Раніше прем'єр України Денис Шмигаль підкреслив, що Україна зацікавлена в залученні більшої кількості канадського бізнесу в ключові сектори, які будуть пріоритетними для інвестицій: нафто- й газовидобуток, відновлювана енергетика, малі модульні реактори, зелена металургія, логістика та транспорт, ІТ та цифровізація, сільськогосподарське виробництво тощо.
Нагадаємо, 13 листопада на першій Інвестиційній конференції ЄС-Україна, що відбулася у Варшаві, Європейський Союз оголосив про початок Заклику до висловлення зацікавленості з метою залучення приватних інвестицій з ЄС у відбудову України. Захід, організований ЄС у співпраці з Урядом України, покликаний стимулювати європейський бізнес до участі у критично важливих сферах української економіки, що постраждала від війни.
Зауважимо, що з початку загарбницької війни Росії проти України ЄС та його держави-члени надали майже 122 мільярди євро фінансової, гуманітарної та військової допомоги Україні та для підтримки українців у ЄС.
Це включає 15,6 мільярда євро, залучених у межах Ukraine Facility на суму до 50 мільярдів євро у вигляді грантів та кредитів на період 2024–2027 років.
Навіть попри повномасштабну війну система трансплантації в Україні не лише вистояла, а й продовжує розвиватися.… Читати більше
У США досі тривають масштабні лісові пожежі. Президент України Володимир Зеленський доручив міністру внутрішніх справ… Читати більше
В українських школах для учнів 8-9 класів з цього року запровадять обов'язковий курс "Підприємництво і… Читати більше
До кордонів Дніпропетровської області підсунулася лінія фронту. Це означає, що існує загроза обстрілів керованими авіабомбами… Читати більше
Один із північнокорейських військових, який потрапив у полон, хоче залишитися в Україні. Інший захотів повернутися… Читати більше
У Запоріжжі делегація ООН на чолі з заступником генсекретаря ООН з гуманітарних питань та координатором… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.