Фото: Ілюстративне
Про це повідомив командувач ВМС Олексій Неїжпапа, інформує Рубрика.
За словами командувача, атака була спрямована на знищення систем спостереження російських військ, розміщених на захоплених газових платформах у Чорному морі. Ці платформи використовувались російськими військовими для моніторингу та координації своїх дій у регіоні.
"Полювання на ворога у Чорному морі триває. Окупанти не залишаться на нашій території – дістанемо їх всюди, – підкреслив командувач ВМС", підкреслив Неїжпапа.
Варто зауважити, що знищення систем спостереження ускладнює російським військам контроль над ситуацією в акваторії Чорного моря.
Нагадаємо, що у вересні 2023 року підрозділи Головного управління розвідки Міноборони провели спецоперацію, унаслідок якої Україна повернула під контроль газові та нафтові платформи в Чорному морі між Кримом та Одесою. Ці об'єкти більш відомі під назвою "вишки Бойка".
Українські атаки по військових об'єктах рф у Криму
Російські війська захопили Крим у 2014 році. За ці роки окупанти облаштували на півострові велику кількість військових об'єктів, що забезпечують постачання російського угруповання, яке бере участь, зокрема, у масштабному вторгненні в Україну.
Нагадаємо, що у серпні цього року тимчасово окупованому Криму Сили оборони України завдали ударів по підводному човну та зенітному ракетному комплексу С-400 ворога.
Окрім того, стало відомо, що нафтобаза у тимчасово захопленій росіянами Федосії на пів острові Крим, яку українські військові атакували 7 жовтня, майже знищена: у мережі з'явилися світлини після пожежі.
Також воїни Головного управління розвідки Міноборони 29 листопада завдали ударів по трьох російських радіолокаційних станціях у тимчасово окупованому Криму.
Віктор Голіков приїхав до Луцька, щоб провести в рідному місті свою першу виставку "Портал Зерна"… Читати більше
Служба безпеки України викрила та затримала високопоставленого офіцера, який працював на російські спецслужби. Особисто керував… Читати більше
12 лютого Верховна Рада проголосувала за урядову постанову, в якій пропонують зробити річницю повномасштабного російського… Читати більше
Починаючи з 1991 року, коли Україна здобула незалежність, кількість її населення через міграцію та війну… Читати більше
У місті Запоріжжя відкрилася ще одна підземна школа, в якій зможуть навчатися близько тисячі дітей.… Читати більше
На змаганнях "Ігри Нескорених", як проходять у Канаді, національна збірна України виборола перші нагороди. Про… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.