Лукашенко заявив, що нібито занепокоєний щодо ситуації на західних кордонах Білорусі та в сусідній Україні.
"Я хочу публічно попросити вас, щоб нові системи озброєння і насамперед "Орєшнік" були розміщені на території Білорусі. Це заспокоїло б деякі розуми", – сказав Путіну білоруський диктатор.
Російський диктатор своєю чергою пообіцяв, що ці запити будуть задоволені.
"Розміщення таких комплексів можливе. Це стане можливим у другій половині 2025 року", – заявив путін.
Він додав, що об'єкти ураження "Орєшніком" з території Білорусії у "ймовірного противника" визначатиме військово-політичне керівництво Мінська.
Варто зазначити, що 6 грудня глави мінського та кремлівського режимів Олександр Лукашенко та володимир путін підписали договір про гарантії безпеки Союзної держави. Він дозволяє використовувати будь-які засоби, зокрема російську ядерну зброю, для захисту обох країн.
Як пишуть "РИА Новости", путін заявив, що договір про гарантії взаємної безпеки між росією і Білоруссю, а також договір про єдиний ринок електроенергії "мають фундаментальне значення".
Церемонія підписання документів відбулася на полях засідання Вищої держради Союзної держави.
Удар балістичною ракетою по Дніпру
Як відомо, ворог вранці 21 листопада запустив по Дніпру міжконтинентальну балістичну ракету, "Кинджал" та сім крилатих ракет Х-101, при цьому підрозділи зенітних ракетних військ знищили шість ракет Х-101. Пошкоджено підприємство та Центр реабілітації для людей з обмеженими можливостями.
Увечері того ж дня російський диктатор володимир путін заявив, що удар наносився начебто новітньою гіперзвуковою ракетою середньої дальності "Орєшнік".
Водночас аналітики Інституту вивчення війни вважають, що вихваляння диктатором рф та військовим керівництвом росії ракети "Орєшнік" – це радше елемент пропаганди, ніж демонстрація реальної військової могутності.
Своєю чергою Головне управління розвідки Міністерства оборони України заявило, що окупанти завдали удару по Дніпру, застосувавши балістичну ракету, ймовірно, зі складу ракетного комплексу "Кєдр". рф може мати до 10 одиниць нової балістичної ракети.
У виробництві ударних безпілотників "Молнія" й "Фенікс" російська федерація використовує компоненти виробництва Китайської Народної Республіки… Читати більше
У Миколаєві планують створити окремий енергетичний острів, який забезпечуватиме електроенергією під час тривалих відключень світла.… Читати більше
В Україні з високою ймовірністю легалізують криптовалюту вже у першому кварталі 2025 року, але на… Читати більше
Попри невдалий дзвінок 15 листопада канцлер Німеччини Олаф Шольц готовий до подальших переговорів з російським… Читати більше
Україна активно розвиває виробництво сучасних видів зброї, що не лише забезпечує армію під час війни,… Читати більше
Норвегія має намір відкрити в Києві офіс, який буде допомагати норвезькому бізнесу, що зацікавлений долучатися… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.