Україна отримає від японської компанії роботизовані костюми для реабілітації важкотравмованих

Японська компанія-виробник високотехнологічної робототехніки Cyberdyne надасть Україні для реабілітації та відновлення людей, які внаслідок війни отримали важкі травмування, 46 роботизованих екзоскелетних костюмів.

Про це повідомляє Kyodo, інформує Рубрика.

Яке рішення?

Компанія Cyberdyne отримала замовлення на 2,4 мільйона доларів на поставку 46 роботизованих костюмів HAL у межах одного з проєктів Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) із надання допомоги Україні у відновленні.

Фото: Cyberdyne

Як це працює?

Як зазначається, костюми HAL, Hybrid Assistive Limb, призначені для покращення, підтримки та регенерації фізичних функцій пацієнта шляхом виявлення й реагування на сигнали, що надсилаються від мозку до м'язів для ініціювання руху.

Cyberdyne повідомляє, що за допомогою датчиків, прикріплених до поверхні шкіри людини, костюм дозволяє пацієнтам ходити або піднімати важкі предмети навіть із дуже ослабленими м'язами.

Очікується, що комплекти HAL надійдуть до медичних закладів у Києві до березня наступного року та будуть використовуватись для лікування людей із травмами спинного мозку чи іншими м'язовими проблемами.

Такі костюми вже використовуються у більш ніж 20 країнах.

Довідка

Екзоскелети – спеціальні костюми, що збільшують силу людини за допомогою зовнішнього каркаса. Особливістю цих пристроїв є їх легкість і здатність механічно повторювати усі рухи людини.

Раніше повідомлялось, що у рамках міжнародної ініціативи технічної допомоги "Проєкт екстреного відновлення та реконструкції", Київ отримав перше обладнання вартістю понад 3 мільйони гривень. Зокрема, це 34 комп'ютери, надані Урядом Японії через агентство міжнародного співробітництва (JICA).

Допомога від Японії

Нагадаємо, що 16 листопада була підписана Угода між урядами України та Японії про безпеку інформації. Її мета — створення правових засад для обміну інформацією між державними органами двох держав.

Окрім того, японський виробник промислових безпілотників Prodrone готується постачати свою продукцію в Україну для використання в операціях із гуманітарного розмінування.

Варто додати, що цього року Японія надасть Україні 4,5 млрд доларів США і продовжить допомагати протягом усього десятирічного терміну дії угоди. Загальна сума допомоги від Японії з березня 2022 року становитиме понад 12 млрд доларів.

Свіжі дописи

  • Новини

Український стартап створює доступні протези пальців для ветеранів: як працює це рішення

Dotyk Fingers — це новий український стартап, який займається створенням 3D-надрукованих механічних протезів для людей… Читати більше

Monday December 2nd, 2024
  • Новини

Антарктичний аукціон 2024: українські полярники збирають кошти на підтримку колег, які служать в ЗСУ

Українські науковці, що працюють на станції "Академік Вернадський" розпочали напередодні зимових свят унікальний благодійний антарктичний… Читати більше

Monday December 2nd, 2024
  • Новини

Президент запровадив санкції проти постачальників та розробників безпілотників для росії

2 грудня президент України Володимир Зеленський підписав указ, який розширює санкційний тиск на російську федерацію.… Читати більше

Monday December 2nd, 2024
  • Новини

Німеччина буде з Україною надалі, незалежно від зміни настроїв, – Зеленський підсумував результати зустрічі з Шольцом

2 грудня під час зустрічі президента Володимира Зеленського з канцлером Олафом Шольцом сторони досягли домовленості,… Читати більше

Monday December 2nd, 2024
  • Новини

Війська рф активно посилюють захист Керченського мосту та встановлюють на ньому додаткові системи ППО

Російсько-окупаційні війська посилюють захист Кримського мосту, розташованого в Керченській протоці, та встановлюють нові вежі з… Читати більше

Monday December 2nd, 2024
  • Новини

Окупанти з літаків атакували Кривий Ріг авіаційними ракетами: українські захисники неба знищили всі цілі

У другій половині дня та ввечері 2 грудня російські загарбники атакували Кривий Ріг Дніпропетровської області… Читати більше

Monday December 2nd, 2024

Цей сайт використовує Cookies.