Про це повідомила пресслужба Міноборони, передає Рубрика.
За інформацією Міноборони, бронетранспортер вміщує:
Машина оснащена автоматичною коробкою передач та потужним турбодизельним двигуном, які у поєднанні надають бронетранспортеру хороші ходові та швидкісні характеристики.
Запасу пального вистачає на понад 700 км шляху.
"Вітчизняна бронемашина "Oncilla-Shturm" демонструє прогрес України у створенні техніки, що відповідає сучасним потребам поля бою.
Її надійність та функціональність дозволяють нашим військовим виконувати бойові завдання в умовах високої складності, забезпечуючи захист особового складу та ефективність операцій", – зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.
Окрім того, броня та конструктивна особливість "Oncilla-Shturm" забезпечують захист екіпажу та десанту під час:
Як зазначається, стандартне обладнання бронетранспортера включає:
Озброєння – дистанційно керований бойовий модуль з великокаліберним кулеметом.
Окрім того, бронетранспортер може виготовлятися у кількох модифікаціях.
У Міноборони нагадали, що виробники та розробники зразків озброєння і військової техніки, які мають запитання щодо процесу кодифікації, можуть звертатися до Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки на електронну пошту: mdalc@mil.ua.
Зброя, яка пройшла кодифікацію Міноборони
Нагадаємо, Міністерство оборони України офіційно кодифікувало та допустило до використання у підрозділах Сил оборони FPV-комплекс "Вихор", який включає FPV-дрони кількох розмірів.
Раніше Міноборони затвердило та внесло до кодифікації дистанційно керований бойовий модуль "Пернач" українського виробництва для застосування у підрозділах Сил оборони.
Як повідомлялось, що Міністерство оборони України отримало перший патент на унікальну технологію детекції ворожих FPV-дронів під назвою "Вітряк М".
Нагадаємо, що оборонне відомство кодифікувало та допустило до експлуатації у військах бойовий модуль "Таврія". Це дистанційно керована турель, обладнана двома кулеметами, один з яких – великокаліберний.
А нещодавно Міноборони кодифікувало та допустило до постачання багі "Варан" – український транспортний засіб підвищеної прохідності призначений для надскладних умов експлуатації.
Окрім того, оборонне відомство офіційно кодифікувало та дозволило до використання у підрозділах Сил оборони новий безпілотний наземний роботизований комплекс під назвою "Тарган".
Також Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до використання у військах всюдихід-амфібію Argo Aurora.
Служба безпеки України спільно зі слідчими Національної поліції ліквідувала ще одну злочинну схему у Київській… Читати більше
Печерський райсуд Києва 7 січня продовжив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для нардепа… Читати більше
З тимчасово окупованих територій у межах ініціативи Президента України Володимира Зеленського Bring Kids Back UA… Читати більше
Українські захисники сьогодні, 7 січня, атакували командний пункт російських військ у Курській області. По ньому… Читати більше
Українські військові тримають оборону на західній околиці міста Курахове на Донеччині. Про це повідомив речник… Читати більше
Вже понад 11 млн заявок надійшло на отримання 1000 грн за програмою Зимова єПідтримка. Понад… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.