Про це повідомила пресслужба Міноборони, передає Рубрика.
За інформацією Міноборони, бронетранспортер вміщує:
Машина оснащена автоматичною коробкою передач та потужним турбодизельним двигуном, які у поєднанні надають бронетранспортеру хороші ходові та швидкісні характеристики.
Запасу пального вистачає на понад 700 км шляху.
"Вітчизняна бронемашина "Oncilla-Shturm" демонструє прогрес України у створенні техніки, що відповідає сучасним потребам поля бою.
Її надійність та функціональність дозволяють нашим військовим виконувати бойові завдання в умовах високої складності, забезпечуючи захист особового складу та ефективність операцій", – зазначив заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.
Окрім того, броня та конструктивна особливість "Oncilla-Shturm" забезпечують захист екіпажу та десанту під час:
Як зазначається, стандартне обладнання бронетранспортера включає:
Озброєння – дистанційно керований бойовий модуль з великокаліберним кулеметом.
Окрім того, бронетранспортер може виготовлятися у кількох модифікаціях.
У Міноборони нагадали, що виробники та розробники зразків озброєння і військової техніки, які мають запитання щодо процесу кодифікації, можуть звертатися до Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки на електронну пошту: mdalc@mil.ua.
Зброя, яка пройшла кодифікацію Міноборони
Нагадаємо, Міністерство оборони України офіційно кодифікувало та допустило до використання у підрозділах Сил оборони FPV-комплекс "Вихор", який включає FPV-дрони кількох розмірів.
Раніше Міноборони затвердило та внесло до кодифікації дистанційно керований бойовий модуль "Пернач" українського виробництва для застосування у підрозділах Сил оборони.
Як повідомлялось, що Міністерство оборони України отримало перший патент на унікальну технологію детекції ворожих FPV-дронів під назвою "Вітряк М".
Нагадаємо, що оборонне відомство кодифікувало та допустило до експлуатації у військах бойовий модуль "Таврія". Це дистанційно керована турель, обладнана двома кулеметами, один з яких – великокаліберний.
А нещодавно Міноборони кодифікувало та допустило до постачання багі "Варан" – український транспортний засіб підвищеної прохідності призначений для надскладних умов експлуатації.
Окрім того, оборонне відомство офіційно кодифікувало та дозволило до використання у підрозділах Сил оборони новий безпілотний наземний роботизований комплекс під назвою "Тарган".
Також Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до використання у військах всюдихід-амфібію Argo Aurora.
У ніч на 28 листопада 2024 року російська федерація здійснила масовану атаку на критичну інфраструктуру… Читати більше
28 листопада президент Володимир Зеленський підписав закон про державний бюджет на 2025 рік: пріоритетом залишається… Читати більше
Проєкт Анжеліки Рудницької та "Території А" випустив колядку "Нова радість стала". Вона стала першою з… Читати більше
Співробітники правоохоронних органів викрили масштабну аферу з закупівлі військової форми. Підозри отримали екс-радник Міноборони, колишній… Читати більше
У Колумбії в університеті Ла Сабана відкрили першу в цій країні Українську книжкову поличку. Про… Читати більше
Нідерланди у зв'язку з прогнозами, що на Україну чекає важка зима, надали три пускові установки… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.