Поглиблення співпраці України та Італії в галузі CRM: інвестиційна компанія BGV Group Management взяла участь у форумі “Італія підтримує Made in Ukraine”

Команда

BGV Group Management

взяла участь у форумі «Італія підтримує Made in Ukraine», що пройшов у Римі 20 листопада і став важливим етапом у межах підготовки до Ukraine Recovery Conference, запланованої на липень 2025 року в Римі. Під час форуму країни підписали меморандум щодо критичних матеріалів та спільне комюніке про посилення співпраці у ключових секторах економіки.

Про це повідомляє пресслужба BGV Group Management.

У межах заходу «Італія підтримує Made in Ukraine» за участю представників українських і італійських державних органів та бізнесових лідерів відбулась також дискусійна панель, присвячена металургії та сектору критичної сировини (CRM). Учасники обговорили низку важливих питань, зокрема умови, які потрібні бізнесу для ефективної реалізації проєктів у сфері видобутку критичних мінералів, потенціал країн до запуску повноцінного ланцюжка створення доданої вартості — аж до виробництва конкретних технологій, а також співпрацю українського та італійського бізнесу та потенційну підтримку ЄС у спільних проєктах із CRM. Під час панельної дискусії видобувну галузь України, серед інших, представляла команда BGV Group Management на чолі із членом ради директорів Сергієм Войцеховським.

Войцеховський зазначив, що компанія BGV готова бути стратегічним партнером у галузі видобутку та переробки критичних видів сировини як для італійських інвесторів та компаній, так і для інших країн Європи та Америки.  Команда BGV Group Management вже майже 10 років розвиває галузь та інвестує у розробку й видобуток критичних мінералів та металів, маючи на меті вивести Україну у лідери серед глобальних постачальників як CRM, так і продукції із доданою вартістю. Наразі група BGV володіє 5 ліцензіями на видобуток графіту, берилію, рідкометальних та рідкоземельних елементів.

Зокрема, за проєктом BGV Graphite компанія підтвердила запаси графітового родовища згідно з міжнародними стандартами, виконала PEA, PFS та пілотні випробування з отриманням кінцевої продукції (графітовий концентрат та SPG), а також розпочала етап проєктування. Наприкінці 2024 року було заключено нові договори з партнерами для реалізації процесу будівництва гірничо-збагачувального комбінату на базі Балахівського родовища графіту. Це провідні українські та міжнародні компанії (зокрема з США, Фінляндії та Німеччини), які розроблятимуть проєктну документацію, базовий інжиніринг, а також проведуть комплекс науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт.

«Ми дякуємо урядам України та Італії за запрошення бути частиною міжнародного заходу. Подібні форуми мають важливе значення для надрокористування у міжнародному масштабі, адже вони надають можливості доступу до глобальних виробничих ланцюжків критичної сировини з доданою вартістю, створюють сприятливі умови для залучення інвестицій у важливі проєкти та є дійсно ефективними майданчиками для обміну досвідом, підвищення конкурентоспроможності країн та зміцнення стабільності сектору критичних матеріалів на глобальному рівні», — зауважив Сергій Войцеховський.

BGV Group Management

Довідково:

У форумі «Італія підтримує Made in Ukraine» взяли участь більше 250 компаній з України та Італії, які обговорювали можливості і потенціал спільних проєктів та створення ділових зв'язків між компаніями в секторах виробництва (включаючи видобуток і переробку критичної сировини), енергетики та технологій. Під час проведення заходу також обговорили підготовку до проведення Конференції з відновлення України (URC-2025), яка відбудеться у 2025 році в Італії.

Свіжі дописи

  • Новини

Україна отримає від Німеччини близько 100 ракет для IRIS-T

Німеччина найближчим часом передасть Україні близько 100 керованих ракет для зенітно-ракетного комплексу IRIS-T. Про це… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

На Київщині побудують перший завод з виробництва високотехнологічного листового скла

Перший в Україні  завод з виробництва флотованого (листового) скла побудують на Київщині до 2028 року.… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Порошенко підтвердив повідомлення щодо введення санкцій проти нього

Лідер партії «Європейська солідарність» та пʼятий президент України Петро Порошенко підтвердив, що РНБО запровадила санкції… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Рішення щодо зниження цін на ліки та санкції: Зеленський провів РНБО

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 12 лютого, провів засідання Ради нацбезпеки і оборони. Зокрема, було… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Отримали дуже потужні пакети допомоги, формат буде продовжуватися: Умєров про результати “Рамштайну”

Міністр оборони України Рустем Умєров за підсумками "Рамштайну" у Брюсселі заявив, що зустріч була продуктивною, наголосивши, що… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025
  • Новини

Амбасадор UNITED24 Тімоті Снайдер разом із міністром цифрової трансформації відвідали прифронтове Запоріжжя

Амбасадор UNITED24, історик Тімоті Снайдер разом із міністром цифрової трансформації Михайлом Федоровим відвідали прифронтове Запоріжжя.… Читати більше

Wednesday February 12th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.