Енергетична та продовольча незалежність з “АТБ”: блекаути не зупинять роботу магазинів найбільшої мережі

Всеукраїнська мережа "АТБ" з перших днів повномасштабного вторгнення стала справжнім форпостом продовольчої безпеки країни. Цілодобова чітка робота всієї команди та вибудована власна логістика "АТБ" допомогли уникнути дефіциту товарів та знизити паніку споживачів на початку війни. Як головний постачальник гарантовано свіжих продуктів до десятків мільйонів українських осель, "АТБ" і сьогодні прагне мінімізувати ризики для продовольчого колапсу і переводить власні магазини на автономну роботу.

У зв'язку із нестабільністю енергетичної інфраструктури України, спричиненою постійними ворожими обстрілами, в "АТБ" розгорнули потужну кампанію з енергонезалежності мережі. Аби громадяни мали безперебійний доступ до продуктів та товарів першої необхідності магазини обладнали потужними генераторами. Наразі усі діючі 1250 магазинів «АТБ-МАРКЕТ» по всій країні забезпечено власними ДЕС та паливними баками до них, аби кожен мав змогу абсолютно автономно працювати протягом тривалого часу. За період з 2022 по 2024 роки компанія "АТБ" інвестувала у цей проєкт майже 600 мільйонів гривень.

Сьогодні компанія "АТБ" прагне знизити споживання електричної енергії за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій та перегляду концепції магазинобудування. Встановлення сонячних електростанцій – новий напрямок мережі "АТБ" на шляху до власної енергонезалежності, в який вже інвестовано понад 250 мільйонів гривень. Такі альтернативні джерела енергії покривають близько 15% споживання магазинів. До кінця поточного року таке обладнання буде встановлено у 40 магазинах мережі. В планах на найближче майбутнє – обладнати сонячними електростанціями понад 180 магазинів "АТБ".

Тож виходить, що кожний з народних магазинів "АТБ" фактично є пунктом незламності, де можна погрітися, поповнити запаси провіанту, розрахуватися за покупки банківською карткою, або, як це було за довготривалих блекаутів, безкоштовно підзарядити телефон, ліхтарик чи інший гаджет.

Цього року мережа «АТБ» стала ще й надійним постачальником обладнання для безперебійного живлення приватних домогосподарств. В умовах спричиненої війною енергетичної нестабільності, наприкінці літа стартувала програма «Енергетична незалежність з АТБ». В магазинах Дніпра, Запоріжжя, Києва та Львова у продажу зі значними знижками з'явилось якісне обладнання для домашньої сонячної електростанції: сонячні панелі TW Solar і гібридні інвертори Livoltek. Не дивлячись на такий нетиповий товар для мережі "АТБ" компанія фіксує високий попит споживачів – на сьогодні вже продано понад 100 панелей та повних комплектів. Тож прийнято рішення розвивати цей напрямок та, крім вказаних вище регіонів, сьогодні є можливість передзамовлення сонячних панелей та інверторів з доставкою у найкоротші терміни в Кривий Ріг, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево, Білу Церкву, Умань, Черкаси, Чернігів, Ірпінь, Бучу тощо.

Зважаючи на зростаючий інтерес серед клієнтів до такого товару, проєкт невдовзі буде масштабовано на інші населені пункти України, несучи більше світла та тепла до українських осель.

Партнерська публікація

Свіжі дописи

  • Новини

З лівого берега на правий: у Києві частково відновили рух транспорту Південним мостом

Рада оборони Києва дозволила рух Південним мостом з лівого на правий берег. Проте с рух… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Суд арештував гендиректора комунального об’єднання “Київзеленбуд”

Співробітники правоохоронних органів затримали гендиректора комунального об’єднання "Київзеленбуд" та ще двох посадовців підприємства за підозрою… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Аналітики ISW проаналізували, як у рф відреагували на можливе припинення вогню

Експерти Інституту вивчення війни вказують на те, що державні росЗМІ "намагаються показати реакцію росії як… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Нова пошта запустила доставку посилок у власні пункти у десяти містах Чехії

Компанії Nova Post запустила доставку посилок у власні пункти у десяти містах Чехії. Про це пише… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Вибухи в Івано-Франківську: правоохоронці перевіряють кілька версій, серед яких – можливе втручання росії

В Івано-Франківську ввечері 11 березня через детонацію вибухових пристроїв сталися вибухи. Співробітники правоохоронних органів розглядають… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025
  • Новини

Трекер Добрих Звичок для дітей: як працює інструмент, що вчить дбати про ментальне здоров’я

“Рубрика” розповідає, як користуватись Трекером і кому він буде корисний. У чому проблема? Багато корисних… Читати більше

Wednesday March 12th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.