У столиці відкрили реабілітаційний центр для військових та рятувальників
На базі медичної установи Міністерства внутрішніх справ у Києві запрацював новий реабілітаційний центр RECOVERY. Це вже 14-й центр національної мережі, створеної для підтримки Сил безпеки та оборони України.
Про це пише Рубрика, посилаючись на Інстаграм recovery.ua та mvs_ua.
Яке рішення?
Як розповідають, центр спеціалізується на реабілітації військових, поліціянтів та рятувальників, які постраждали внаслідок бойових дій.
Щорічно тут зможуть отримувати допомогу майже 2 тисячі пацієнтів.
Як це працює?
Центр обладнаний за міжнародними стандартами та забезпечений усім необхідним для відновлення пацієнтів із різними травмами, включаючи мінно-вибухові.
Особливістю центру є зал для фізичної реабілітації, оснащений системами віртуальної реальності (VR), які забезпечують зворотний зв'язок із пацієнтами, що сприяє підвищенню ефективності відновлення.
Також з кожним пацієнтом працюватиме команда фахівців:
- фізичні терапевти,
- ерготерапевти,
- масажисти,
- логопеди,
- психологи,
- інші спеціалісти.
Цей підхід забезпечує комплексне та доказове лікування, що відповідає сучасним стандартам реабілітації.
"Завдяки сучасному обладнанню й кваліфікації команди центр надаватиме якісну доказову допомогу захисникам і захисницям України", наголосили у центрі.
Проєкт RECOVERY — приклад успішного партнерства між приватним сектором і державою, коли благодійники розбудовують інноваційні реабілітаційні центри на базі державних медичних установ. Це вже 14 центр мережі RECOVERY, яку заснували Віктор та Олена Пінчуки задля допомоги Силам безпеки й оборони.
Окрім Луцька, сьогодні інноваційні реабілітаційні центри RECOVERY надають безоплатні послуги у Києві, Рівному, Львові, Вінниці, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, Одесі (два заклади) і на Дніпровщині (три заклади). Загалом у центрах національної мережі реабілітаційну допомогу отримали вже 13 000 пацієнтів.