ЗСУ для роботи в екстремальних умовах отримають всюдихід-амфібію
Чотиривісну машину-амфібію Сили оборони України зможуть використовувати для перевезення різноманітних вантажів.
Міністерство оборони кодифікувало та допустило до використання у військах всюдихід-амфібію Argo Aurora.
Як вказують у відомстві, новий зразок — це багатофункціональна машина, яку розробили спеціально для того, аби вона працювала в екстремальних умовах.
Чотиривісний транспортний засіб можна використовувати для пересування місцевістю зі складним рельєфом.
- сипучі ґрунти;
- круті схили;
- густий підлісок,
- водні перешкоди;
- заболочену місцевість.
Потужності цієї машини вистачить, аби перевозити до пів тони вантажу.
Міноборони нагадує, що виробники та розробники зразків озброєння і військової техніки, які мають запитання щодо процесу кодифікації, можуть звертатися до Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки на електронну пошту: [email protected]
Нагадаємо, що перша у Збройних Силах України школа підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів створена на базі одного з навчальних центрів.
У застосунку "Резерв+" з'явилася відстрочка від мобілізації для багатодітних батьків: деталі
Зброя українського виробництва
Нагадаємо, Міністерство оборони України офіційно кодифікувало та допустило до використання у підрозділах Сил оборони FPV-комплекс "Вихор", який включає FPV-дрони кількох розмірів.
Раніше Міноборони затвердило та внесло до кодифікації дистанційно керований бойовий модуль "Пернач" українського виробництва для застосування у підрозділах Сил оборони.
Як повідомлялось, що Міністерство оборони України отримало перший патент на унікальну технологію детекції ворожих FPV-дронів під назвою "Вітряк М".
Нагадаємо, що оборонне відомство кодифікувало та допустило до експлуатації у військах бойовий модуль "Таврія". Це дистанційно керована турель, обладнана двома кулеметами, один з яких – великокаліберний.
А також ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію цієї техніки, що відкриває нові можливості для підтримки бойових підрозділів на передовій.