fbpx
Сьогодні
Фото 13:23 22 Лис 2024

ЗСУ для роботи в екстремальних умовах отримають всюдихід-амфібію

English version here

Фото: З відкритих джерел

Чотиривісну машину-амфібію Сили оборони України зможуть використовувати для перевезення різноманітних вантажів.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства оборони України, передає Рубрика.

Міністерство оборони кодифікувало та допустило до використання у військах всюдихід-амфібію Argo Aurora.

Як вказують у відомстві, новий зразок — це багатофункціональна машина, яку розробили спеціально для того, аби вона працювала в екстремальних умовах.

Чотиривісний транспортний засіб можна використовувати для пересування місцевістю зі складним рельєфом. 

Фото: вебсайт Міноборони

Техніка дозволяє проходити:

  • сипучі ґрунти;
  • круті схили;
  • густий підлісок,
  • водні перешкоди;
  • заболочену місцевість.

Потужності цієї машини вистачить, аби перевозити до пів тони вантажу.

Міноборони нагадує, що виробники та розробники зразків озброєння і військової техніки, які мають запитання щодо процесу кодифікації, можуть звертатися до Головного управління забезпечення супроводження життєвого циклу озброєння та військової техніки на електронну пошту: [email protected]

Нагадаємо, що перша у Збройних Силах України школа підготовки операторів безпілотних наземних роботизованих комплексів створена на базі одного з навчальних центрів.

Зброя українського виробництва

Нагадаємо, Міністерство оборони України офіційно кодифікувало та допустило до використання у підрозділах Сил оборони FPV-комплекс "Вихор", який включає FPV-дрони кількох розмірів.

Раніше Міноборони затвердило та внесло до кодифікації дистанційно керований бойовий модуль "Пернач" українського виробництва для застосування у підрозділах Сил оборони.

Як повідомлялось, що Міністерство оборони України отримало перший патент на унікальну технологію детекції ворожих FPV-дронів під назвою "Вітряк М".

Нагадаємо, що оборонне відомство кодифікувало та допустило до експлуатації у військах бойовий модуль "Таврія". Це дистанційно керована турель, обладнана двома кулеметами, один з яких – великокаліберний.

А також ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію цієї техніки, що відкриває нові можливості для підтримки бойових підрозділів на передовій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: