Розвідка США попередила оборонні відомства про загрозу диверсій з боку росії

Американські розвідувальні служби та органи національної безпеки застерігають оборонні компанії Сполучених Штатів про спроби суб'єктів рф саботувати їхню діяльність у країні та за кордоном.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Bloomberg та бюлетень американських розвідувальних відомств.

Згідно з повідомленням Національного центру контррозвідки та безпеки, ФБР та Міністерства оборони, російські спецслужби можуть намагатися вербувати "інсайдерів" оборонної промисловості США.

Співробітників підприємств застерігають від контактів зі сторонніми особами, які намагаються зав'язати стосунки на території підприємств або з'являються у заборонених місцях.

"Американські компанії, особливо ті, які підтримують організації, залучені до конфлікту в Україні або інших поточних геополітичних конфліктів, як передова практика, мають підвищити пильність і посилити заходи безпеки", – йдеться у повідомлені.

Відомства наголошують, що російські спецслужби дедалі частіше вдаються до агресивних методів, зокрема:

  • залучаючи злочинців для організації підпалів,
  • кібератак,
  • інших диверсій у Європі.

"Саботажна діяльність Росії в Європі створює загрозу для американських компаній за кордоном і потенційно всередині країни", – заявили агентства.

У виданні зазначають, що диверсії росії досі були спрямовані переважно на європейські цілі, включно із зірваною змовою з метою вбивства генерального директора німецького виробника зброї Rheinmetall AG у липні.

Проте все частіше у центрі уваги опиняються США. Представники європейських і американських спецслужб вважають, що саме москва стояла за спробами підпалу вантажних літаків, що прямували до Північної Америки.

Американські та європейські компанії активно нарощують виробництво озброєнь, як-от боєприпаси і ракети, для поставок в Україну та поповнення власних запасів.

Такі компанії, як Rheinmetall, норвезька Nammo AS і американська Northrop Grumman Corp, уклали договори безпосередньо з українськими виробниками для підтримки їхнього виробництва.

Як повідомлялось, німецька збройова компанія Rheinmetall і супутникова компанія SAR ICEYE у вересні 2024 року об'єднали зусилля для допомоги Україні, а зараз уже звітують про перші успіхи такої співпраці.

Нагадаємо, що Федеральне антимонопольне відомство Німеччини дозволило Rheinmetall створити спільне підприємство з Україною ще наприкінці вересня. Повідомляли, що підприємство базуватиметься у Києві.

Загалом концерн Rheinmetall побудує в Україні чотири заводи з виробництва зброї. Один із них вже працює.

Свіжі дописи

  • Новини

Бої за Часів Яр: російські окупанти штурмують під димовою завісою, намагаючись прорватися до центру міста

У Часовому Яру російські військові проводять штурмові дії з району "Північний" у напрямку центральної частини… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025
  • Новини

Зеленський: Якщо процес вступу до НАТО затягнеться, то поверніть Україні ядерну зброю і дайте ракети

Україні необхідно мати власний захист на період, поки триває вступ у НАТО. Це може бути… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025
  • Новини

“Рубрика” запрошує на онлайн-захід “РішенняХаб: фандрейзинг без американських донорів — де шукати можливості”

Медіа рішень “Рубрика” разом з Connection Agency запрошує на захід, де поговоримо про фандрейзинг без… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025
  • Новини

Ми відкриті до приходу інвестицій американських компаній у видобуток корисних копалин: Зеленський прокоментував пропозицію Трампа

Президент Володимир Зеленський прокоментував зацікавленість президента США Дональда Трампа у рідкісноземельних металах, які знаходяться в українських надрах,… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025
  • Новини

Військова допомога та посилення тиску на росію: Зеленський провів розмову з Прем’єр-міністром Австралії

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Австралії Ентоні Албенізі. Про це пише… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025
  • Новини

На Грибовицькому сміттєзвалищі завершили перший етап рекультивації: роботи тривали протягом чотирьох років

На Грибовицькому полігоні завершили перший етап рекультивації. Це найскладніша частина робіт, під час якої створили… Читати більше

Tuesday February 4th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.