У Києві скасовують відключення електроенергії для споживачів: що відомо

Стан енергосистеми дозволив сьогодні, 20 листопада, скасувати відключення світла в столиці. Наразі енергетики працюють над відміною аварійних та стабілізаційних відключень.

Про це повідомляє пресслужба київської міської військової адміністрації (КМВА), передає Рубрика.

"Поточна ситуація в енергосистемі дозволяє сьогодні скасувати в столиці відключення електроенергії для побутових споживачів. Енергетики готуються до відміни аварійних та стабілізаційних відключень", – йдеться у повідомленні.

Водночас начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко попереджає, що ситуація може змінитися, і у разі потреби місто повернеться до відключень електроенергії за графіками.

"Але потрібно бути готовим, що ситуація в енергосистемі може змінитися, і місто повернеться до відключень електропостачання за графіком. Уважно стежте за наступними повідомленнями!", – наголосили у відомстві.

Киян закликають уважно слідкувати за офіційними повідомленнями та бути готовими до можливих змін.

Нагадаємо, сьогодні вранці, 21 листопада, близько 5:00 на території України оголосили повітряну тривогу. Причиною стали зліт винищувачів МіГ-31 з авіабази в Росії. Пізніше у Дніпрі пролунали вибухи.

Після цього "Укренерго" оголосив про аварійні відключення світла, зокрема у Києві та Київській області.

Раніше повідомлялось, що у Сумській, Житомирській та Полтавській областях запроваджено графіки аварійних відключень електроенергії через ракетну атаку РФ. Також екстрені відключення світла застосовували у Києві та області, на Одещині, Дніпропетровщині та Донеччині.

Що відомо про повернення графіків відключення світла в Україні

У неділю, 17 листопада, Російська Федерація знову атакувала енергетичну інфраструктуру України. Через це було повернено графіки відключення світла.

Під час масованої ракетної атаки на Україну російські війська вдарили по кількох теплоелектростанціях компанії ДТЕК, завдавши серйозних пошкоджень енергетичному обладнанню.

В наслідок атаки найсерйозніші руйнування було зафіксовано в Одесі. Під час атаки на енергетичну інфраструктуру в Одеській області загинули двоє енергетиків.

Також після ударів роботу припинила Ладижинська ТЕС, що у Вінницькій області.

Як повідомлялось, під час масованого повітряного удару рф по енергетичній інфраструктурі України зазнали пошкодження кілька підстанцій, від яких залежить зовнішнє живлення українських АЕС. Через обстріли останні були змушені скоротити виробництво електроенергії.

Що таке черги відключень

Черга — це група споживачів, яка споживає певну кількість електроенергії. Загалом таких черг є 6. Чим більше дефіцит електроенергії в енергосистемі, тим більше черг споживачів вимикають одночасно під час стабілізаційних обмежень.

Свіжі дописи

  • Новини

З російського полону вдалося повернути 150 українських захисників

Між Україною та росією відбувся черговий обмін військовополоненими, під час якого обміняти вдалося 150 українських… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Рідкісний випадок на станції “Академік Вернадський”: у пари пінгвінів народилося аж 3 малюків

На острові Галіндез, де розташована українська антарктична станція "Академік Вернадський", біологи зафіксували унікальний випадок –… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Україна отримала від Латвії в межах благодійної ініціативи сотню FPV-дронів

Для українських військових Латвія передала 100 FPV-дронів у межах благодійної ініціативи "Безпілотники для ЗСУ". Про… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Підтримка та розвиток громадських організацій: відкрита реєстрація на освітній курс “ImpactCheck”

Пріоритет надається організаціям зі сходу України та тим, які працюють ближче до ліній розмежування. Реєстрація… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Військові підтвердили удар по нафтобазі “Албашнефть” у Краснодарському краї

Українські сили оборони підтвердили удар по нафтобазі "Албашнефть", що знаходиться у Краснодарському краї російської федерації.… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Поблизу ТЦК у Кам’янці-Подільському пролунав вибух: ЗМІ повідомляють про загиблого

5 лютого у Кам'янці-Подільському Хмельницької області стався вибух біля будівлі місцевого територіального центру комплектування та… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.