2000 подарунків для маленьких сердець: в Україні запустили акцію до Нового року для здійснення дитячих мрій
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року", у межах якої кожен може здійснити мрію конкретної дитини, яка не може обійняти свого тата чи маму.
Про це пише Рубрика, посилаючись на благодійний фонд.
Яке рішення?
Уже 9 років благодійний фонд здійснює новорічні мрії дітей із дитячих будинків, інтернатів, центрів соціально-психологічної реабілітації, спеціалізованих закладів для дітей з інвалідністю, центрів реабілітації та розвитку, а також тяжкохворих дітей.
"Разом із вами «Твоя опора» та «Нова Пошта» зроблять усе, щоб кожен хлопчик і дівчинка відчули себе частиною великої сім'ї, навіть у цей складний час. Ваша підтримка важлива, щоб подарувати тепло, віру та новорічне диво тим, хто цього найбільше чекає", наголосили організатори.
Як це працює?
Акція "2000 подарунків до Нового року" — це унікальна можливість подарувати радість і тепло дітям, які особливо потребують нашої підтримки. Ініціатива спрямована на підтримку:
- дітей, які втратили батьків-Героїв,
- дітей військовослужбовців,
- дітей з багатодітних сімей,
- дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах,
- дітей, які виховуються в усиновлених, прийомних сім'ях чи дитячих будинках сімейного типу.
Як взяти участь:
- Придбайте подарунок — оберіть щось зі списку простих, але важливих мрій дітей: наприклад, лялька Барбі, книга-фентезі або теплий шарф.
- Доставте подарунок через "Нову Пошту" (доставка безкоштовна, забезпечена партнером).
- Зробіть благодійний внесок — якщо у вас немає часу самостійно вибрати подарунок, фонд подбає про все за вас.
Ознайомитися з інструкцією до акції можна на сторінці благодійного фонду.
Нагадаємо, що "Рубрика" писала про Місто Добра — всеукраїнський благодійний проєкт, який допомагає мамам з дітьми, що потрапили у складну життєву ситуацію. Заснований в Чернівцях ще до війни, попри всі проблеми та складнощі воєнного часу проєкт росте та розвивається.
Зараз на території прихистку 6 корпусів, де живуть діти, позбавлені батьківського піклування, жінки, які втратили дім, постраждали від домашнього насилля. Рік тому тут зʼявився й офіційний медичний центр — Дім метеликів, де працюють справжні чарівники: реабілітологи, нейропсихологи, логопеди, неврологи, ортопеди, медсестри та няні. Дітям, які долають важкі хвороби, вони надають не лише професійну допомогу, а й любов, віру та надію на новий день. У Всесвітній день паліативної допомоги "Рубрика" розповідає про те, як живе Дім метеликів. Читайте докладніше у нашому матеріалі: ""Аби кожна дитина отримала свій максимальний шанс": як Дім метеликів повертає важкохворим дітям надію".