Фото: ілюстративне / Associated Press
Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Telegram мера Москви Сергія Собяніна.
За словами мера столиці країни-агресора, цієї ночі у Раменському міському окрузі, що в складі Московської області, начебто "відбито атаку безпілотника, який летів на москву".
Також Собянін розповів, що на місці події працюють фахівці екстрених служб.
"Силами ППО Міноборони в Раменському міському окрузі відбито атаку безпілотника, який летів на Москву.
На місці падіння уламків, за попередніми даними, руйнувань та постраждалих немає. Фахівці екстрених служб працюють на місці події", – йдеться в його заяві.
Пізніше в мережі з'явилися кадри із нібито моментом знищення дрона у Раменському.
За даними Telegram-каналу SHOT, жителі цього міста близько 3:40 (за місцевим часом) чули потужний вибух.
Пізніше московський мер заявив, що був збитий ще один дрон, цього разу у Павлово-Посадському міському окрузі.
За його словами, цей БПЛА також "летів на Москву".
Зазначимо, що про роботу ППО цієї ночі через атаку безпілотників також заявляв і губернатор Брянської області Олександр Богомаз. При цьому в брянських пабліках писали про потужні вибухи в регіоні, зокрема у місті Брянськ.
За словами російського чиновника, в області начебто було збито 26 БПЛА літакового типу. Щодо якихось можливих наслідків дронової атаки він нічого не розповідав.
Так, за даними Міноборони рф, було знищено:
Попередні вибухи в рф
Нагадаємо, у росії в ніч проти 15 листопада ударні дрони атакували Краснодарський край, де розташований військовий аеродром "Кримськ". Влада рф заявляла, що російська ППО перехопила і знищила загалом 51 український безпілотник, серед яких 36 — над територією Краснодарського краю.
Також Сили оборони України в ніч проти 12 листопада уразили склад "Осколнєфтєснаб" в Бєлгородській області Росії. Там зберігалися пально-мастильні матеріали.
У ніч на 10 листопада в російському місті Брянськ лунали вибухи. Місцева влада заявила про атаку дронів та роботу протиповітряної оборони.
За словами губернатора області, у Брянську нібито збили 15 безпілотників. При цьому чиновник заявляв, що "постраждалих та руйнувань немає".
Проте у мережі зазначали, що у Брянську виникла пожежа після вибухів, у мережі показали відповідні кадри. Аналітики припускали, що була атакована військова частина. Пізніше губернатор підтвердив, що у Брянську спалахнула пожежа, але стверджував, що горять нежитлові будівлі.
Варто додати, що зранку невідомі дрони зафіксували у Підмосков'ї. Мер Москви Сергій Собянін заявив про атаку на російську столицю. За його словами, ППО нібито збила 32 безпілотники. Через атаку у Московській області виникло кілька пожеж.
Через дрони закрили московські аеропорти "Внуково" та "Домодєдово".
Згодом у Генштабі підтвердили удар Сил оборони по складах з боєприпасами у Брянській області. За даними Генштабу ЗСУ, зафіксовано щонайменше вісім вибухів. Виникло мінімум два загоряння на території військової частини, також є ознаки детонації.
У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше
В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше
Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше
В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше
Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше
СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.