Про це повідомляє Рубрика з посиланням на The Jakarta Post.
"Якнайшвидше припинення вогню і політичне рішення відповідають інтересам усіх сторін" – заявив представник Міністерства закордонних справ Китаю Лінь Цзянь.
Він підкреслив, що на даному етапі "найтерміновіше – це сприяти якнайшвидшому охолодженню ситуації".
Китай продовжить позиціонувати себе як нейтральна сторона в конфлікті.
За словами Лінь Цзяня:
"Пекін завжди заохочував і підтримував усі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню кризи", і готовий відігравати "конструктивну роль у політичному врегулюванні української кризи".
Представник МЗС відкинув заяви, що російські безпілотники були зроблені в Китаї.
"Китай ніколи не надавав летальну зброю сторонам у конфлікті і суворо контролював експорт військових і подвійних технологій", – зазначив Лінь. Він також закликав країни "не будувати здогадок і не обмовляти Китай без фактичної основи".
Нагадаємо, наприкінці вересня повідомлялося, що дочірнє підприємство російської державної збройової компанії "Алмаз-Антей" під назвою "Купол" розробило та випробувало новий бойовий безпілотник великої дальності в Китаї та хоче налагодити там масове виробництво для використання цих дронів у війні проти України.
Якщо повідомлення правдиві, вони свідчать про те, що Китай, всупереч своїй офіційній позиції, надає росії летальну зброю для використання у війні проти України, пише Frankfurter Allgemeine Zeitung.
Зазначимо, що ставлення Китаю до конфлікту залишається двоїстим. Хоча Пекін підтримує Росію як стратегічного союзника, він утримується від прямої участі у військових діях або відкритого засудження України, що викликає критику з боку НАТО.
Проте західні чиновники продовжують наголошувати на зусиллях КНР, спрямованих на підтримку військових дій росії в Україні.
За словами західного чиновника, минулого року компанія КНР підписала угоду із росією, і є чіткі докази того, що китайські компанії постачають рф смертоносну зброю для використання в Україні.
Крім цього, чиновник підтвердив інформацію Reuters від 25 вересня про секретну російську збройну програму у КНР щодо розробки ударних БпЛА великої дальності для використання проти України.
У звіті ISW також згадуються слова держсекретаря США Ентоні Блінкена, який 27 вересня заявив, що приблизно 70% російського імпорту верстатів та 90% імпорту мікроелектроніки надходить з Китаю та Гонконгу і рф використовує цей імпорт для виробництва ракет, бронетехніки і боєприпасів.
Війська російської федерації вдарили "Шахедом" по багатоповерхівці в Харкові. Є руйнування. Про це повідомляє Рубрика… Читати більше
У Харкові створюють спеціалізований центр “Барнахус” для роботи з постраждалими від насилля дітьми та дорослими.… Читати більше
У німецькому місті Магдебург автомобіль в'їхав у натовп людей на Різдвяному ярмарку. Унаслідок події відомо… Читати більше
На території Національного заповідника "Софія Київська" стартував показ інтерактивної безкоштовної вистави, яку організувала Фундація Олени… Читати більше
В Ужгороді почала функціонувати перша на Закарпатті автошкола для людей з інвалідністю, де безкоштовне навчання… Читати більше
Президент Володимир Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Литви Гінтаутасом Палуцкасом та урядом, який після затвердження Сеймасом… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.