Міноборони офіційно схвалило використання FPV-комплексу “Вихор” у ЗСУ

Міністерство оборони України офіційно кодифікувало та допустило до використання у підрозділах Сил оборони FPV-комплекс "Вихор", який включає FPV-дрони кількох розмірів.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

Дрони "Вихор" відрізняються високою швидкістю, що дозволяє їм ефективно переслідувати та знищувати ворожу бронетехніку чи автомобілі навіть у русі.

Вони також здатні уражати живу силу противника в окопах та бліндажах.

Крім цього, виробники передбачили можливість оснащення дронів додатковим устаткуванням для виконання ширшого спектра завдань, що робить їх універсальними інструментами на полі бою.

Для керування FPV-комплексом «Вихор» пілот використовує:

  • спеціальний пульт,
  • FPV-окуляри,
  • обладнання для прийому-передавання сигналу.

Нагадаємо, на одному з полігонів відбулася презентація перших українських дронів для розвідки та коригування вогню, які є аналогами популярного китайського дрона Mavic. Захід організувало Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України за участю восьми вітчизняних виробників безпілотників.

Також повідомлялось, що у столиці відбувся другий майстер-клас фахівців безпілотних систем морської піхоти. Під час заходу учасники мали змогу побачити в дії сучасні безпілотні авіаційні комплекси, які активно застосовуються на полі бою.

У жовтні 2024 року українські військові безпілотники вразили понад 52 тисяч ворожих цілей, продемонструвавши високий рівень ефективності.

Зброя українського виробництва

Раніше Міноборони затвердило та внесло до кодифікації дистанційно керований бойовий модуль "Пернач" українського виробництва для застосування у підрозділах Сил оборони.

Як повідомлялось, що Міністерство оборони України отримало перший патент на унікальну технологію детекції ворожих FPV-дронів під назвою "Вітряк М".

Нагадаємо, що оборонне відомство кодифікувало та допустило до експлуатації у військах бойовий модуль "Таврія". Це дистанційно керована турель, обладнана двома кулеметами, один з яких – великокаліберний.

Також міністерство оборони України кодифікувало універсальний кулемет SAR 762 MT калібру 7.62 x 51 мм Північноатлантичного Альянсу.

До того ж оборонне відомство кодифікувало та дозволило до використання у підрозділах Сил оборони напівавтоматичний дробовик Safari HG-105M.

А нещодавно Міноборони кодифікувало та допустило до постачання багі "Варан"  український транспортний засіб підвищеної прохідності призначений для надскладних умов експлуатації.

Окрім того, оборонне відомство офіційно кодифікувало та дозволило до використання у підрозділах Сил оборони новий безпілотний наземний роботизований комплекс під назвою "Тарган".

Свіжі дописи

  • Новини

World Firefighter Challenge Championship 2024: українська рятувальниця стала чемпіонкою світу серед пожежників

Рятувальниця з Рівненської області Марія Лебединська на чемпіонаті світу World Firefighter Challenge Championship 2024 перемогла… Читати більше

Monday November 18th, 2024
  • Новини

Війська рф завдали удару по житлових будинках в Одесі: є жертви та поранені

Армія російської федерації 18 листопада завдали удару по житловій забудові в місті Одеса. Внаслідок цього… Читати більше

Monday November 18th, 2024
  • Новини

Пекін закликав до мирного рішення війни в Україні після дозволу США бити по території росії

Китай виступив із черговим закликом до якнайшвидшого припинення вогню в Україні. Пекін заявив, що політичне… Читати більше

Monday November 18th, 2024
  • Новини

Рішення США зняти обмеження на далекобійні удари стосуються лише Курської області: в уряді Франції також зробили заяву щодо ударів ракетами SCALP по рф

Глава Сполучених Штатів Америки Джо Байден зняв обмеження на використання Україною ракет дальнього радіуса дії… Читати більше

Monday November 18th, 2024
  • Новини

Профільний комітет схвалив до другого читання проєкт бюджету України на наступний рік

Бюджетний комітет рекомендував Верховній Раді схвалити проєкт закону про державний бюджет на 2025 рік у… Читати більше

Monday November 18th, 2024
  • Новини

Львівська “Домівка врятованих тварин” запустила свій застосунок: як працює це рішення?

“Рубрика” розповідає, як кожен охочий може підтримати хвостатих, взявши тварину під опіку через застосунок. У… Читати більше

Monday November 18th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.