Як пише Укрінформ, про це повідомляється у пресрелізі Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова, передає Рубрика.
У чому проблема?
Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Миколи Амосова щорічно виконує понад 10 000 операцій та інтервенцій та обслуговує понад 45 000 пацієнтів, а за час існування Інституту виконано понад 200 тис. операцій та рентгеноендоваскулярних процедур з приводу вроджених і набутих вад, пухлин, порушень ритму та ішемічної хвороби серця, аневризми аорти.
Інститут співпрацює з 49 регіональними кардіоцентрами України та є лідером у впровадженні нових методів хірургії та лікування серцево-судинних захворювань.
Яке рішення?
У Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Миколи Амосова відкрито нову, повністю оновлену дитячу реанімацію.
Директор Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Миколи Амосова НАМН України Василь Лазоришинець зазначив:
"Оновлена реанімація відкриває можливість збільшити кількість оперативних втручань і підвищити комфорт як для дітей та їхніх батьків, так і для лікарів, які тут працюють".
Як це працює?
Завдяки цьому проєкту було:
Зазначається, що площу відділення було збільшено більш ніж у 2 рази, та дооснащено сучасною та необхідною технікою.
Відділення повністю автономне, оснащене системами бактеріологічного захисту, які забезпечують високий рівень протекції пацієнтів.
Після реновації і збільшення площі відділення створено сучасний ізолятор з життєво важливим дотриманням режиму стерильності, куди потраплятимуть пацієнти після таких кардіохірургічних втручань, як трансплантація серця або операції у новонароджених, а також для дітей, що знаходяться на ЕКМО.
Відділення доукомплектоване сучасною апаратурою, яка відповідає потребам високоспеціалізованої допомоги. Зокрема:
Як йдеться у пресрелізі, реанімаційне відділення забезпечено єдиною в Україні ультразвуковою діагностичною системою Philips Compact Ultrasound System 5500CV з датчиками та візком Deluxe Compact; припливно-витяжною установкою Rosenberg, яка сконструйована спеціально для цього закладу: 4 ступені очищення повітря, система зволоження, повна автоматизація. Все згідно зі стандартами ІSО для реанімаційних палат.
Передбачені реанімаційні модулі та гемодіалізні точки, у відділенні встановлено функціональні реанімаційні ліжка та кувез (інкубатор для підтримки життя найменших пацієнтів), шприцеві помпи та газовий аналізатор, спеціалізоване устаткування для ендоскопічних процедур.
Архітектурний проєкт капітального відновлення здійснило архітектурне бюро з Нідерландів EGM architecten, яке вже понад півстоліття спеціалізується на об'єктах охорони здоров'я по всьому світу.
Реалізація проєкту відбулась за 6 місяців та коштувала 28 мільйонів гривень, що були виділені фундацією "Надієтворці", за підтримки Sushko Foundation.
Нагадаємо, "Рубрика" писала про Місто Добра — всеукраїнський благодійний проєкт, який допомагає мамам з дітьми, що потрапили у складну життєву ситуацію. Читайте докладніше в нашому матеріалі "Аби кожна дитина отримала свій максимальний шанс".
Президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська відвідали воїнів ЗСУ, які проходять лікування після… Читати більше
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що удари по рф впливають на бойові спроможності… Читати більше
Деякі державні підприємства Білорусі беруть участь у виготовленні снарядів для реактивних систем залпового вогню "Град".… Читати більше
Новообраний президент Сполучених Штатів Дональд Трамп повідомив, що відкладе блокування TikTok, проте зазначив, що хоче,… Читати більше
На виконання рішення головнокомандувача Олександра Сирського у військових частинах Збройних сил України почала роботу комплексна… Читати більше
Українські воїни відбили спробу військ рф штурмувати їхні позиції на Торецькому напрямку під прикриттям негоди.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.