fbpx
Сьогодні
Фото 17:47 17 Лис 2024

У Києві пройшов другий майстер-клас фахівців безпілотних систем морської піхоти

Фото: Фейсбук / ВМС ЗСУ

У столиці відбувся другий майстер-клас фахівців безпілотних систем морської піхоти. Під час заходу учасники мали змогу побачити в дії сучасні безпілотні авіаційні комплекси, які активно застосовуються на полі бою.

Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба командування ВМС ЗСУ, передає Рубрика.

"16 листопада 2024 року у Києві відбувся другий майстер-клас фахівців безпілотних систем морської піхоти. Учасники заходу мали змогу побачити в дії сучасні безпілотні авіаційні комплекси, які активно застосовуються на полі бою.

Морпіхи провели показові виступи, демонструючи, як ці технології працюють у різних погодних умовах та навіть в умовах застосування ворогом РЕБ", – йдеться в повідомленні.

Фото: Фейсбук / ВМС ЗСУ

Фото: Фейсбук / ВМС ЗСУ

Як зазначається, особливу увагу приділили практичним кейсам із фронту, які наочно показують ефективність дронів у бойових операціях.

Фото: Фейсбук / ВМС ЗСУ

Фото: Фейсбук / ВМС ЗСУ

Також військові ділилися своїм унікальним досвідом, розповідаючи про виклики та досягнення у використанні безпілотних систем.

Відвідувачі мали можливість:

  • поставити запитання,
  • ознайомитися з обладнанням,
  • навіть випробувати навички управління дронами.

Фото: Фейсбук / ВМС ЗСУ

Фото: Фейсбук / ВМС ЗСУ

У пресслужбі додали, що майстер-клас став ще одним кроком до підвищення обізнаності суспільства про важливість технологій у сучасній війні та популяризації служби у підрозділах морської піхоти ВМС ЗСУ.

Фото: Фейсбук / ВМС ЗСУ

Фото: Фейсбук / ВМС ЗСУ

Нагадаємо, на одному з полігонів відбулася презентація перших українських дронів для розвідки та коригування вогню, які є аналогами популярного китайського дрона Mavic. Захід організувало Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України за участю восьми вітчизняних виробників безпілотників.

Також повідомлялось, що Міністерство оборони України отримало перший патент на унікальну технологію детекції ворожих FPV-дронів під назвою "Вітряк М".

Нагадаємо, що на сьогодні Збройні сили України стримують масштабний наступ російських військ, який є одним з найпотужніших просувань окупантів від початку повномасштабної війни.

У жовтні 2024 року українські військові безпілотники вразили понад 52 тисяч ворожих цілей, продемонструвавши високий рівень ефективності.

Як повідомив Головком, серед вражених цілей були як жива сила противника, так і значна кількість військової техніки. Зокрема, за допомогою дронів українські військові знищили:

  • 129 артилерійських систем противника;
  • 221 одиницю радіообладнання;
  • понад 4 тисячі військовослужбовців армії окупантів.

Окрім того, було успішно атаковано численні інші об'єкти, що допомогло істотно ослабити боєздатність ворожих підрозділів.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: