Про це повідомляє Рубрика з посиланням на заяву Міністерства внутрішніх справ України.
За даними поліції, бійці Нацгвардії відпрацювали в Вінницькій області.
Та за допомогою крупнокаліберного кулемета Browning успішно збили ворожу крилату ракету.
"Це сталось під час сьогоднішньої комбінованої масової атаки росіян. Ракета, після підбиття, змінила траєкторію та впала серед поля. Детонація не відбулася", – заявили правоохоронці.
Зазначимо, що 17 листопада під час масованої російської атаки захисниця Наталія Грабарчук також знищила крилату ракету з переносного зенітно-ракетного комплексу "Ігла".
Як повідомляють, це був її перший бойовий пуск, і одразу — влучний.
"Коли ворожа ракета опинилася переді мною, я відкинула всі емоції і хвилювання. Зробила сотні навчальних пусків на тренажерах. А тут — перший бойовий і в ціль!..", розповідає військовослужбовиця.
Розповідають, що Наталя пройшла курси підготовки у навчальному центрі тривалістю 5 місяців. Вона опанувала різні типи переносних зенітно-ракетних комплексів, зокрема й ПЗРК "Ігла", що важить приблизно 18 кілограмів.
Дівчина служить у мобільній вогневій групі, до складу якої входять лише жінки-військовослужбовці.
Нагадаємо, що раніше, в ніч на 21 березня під час ворожого масованого повітряного удару мобільна вогнева група Сухопутних військ ЗСУ збила крилату ракету ворога за допомогою кулемета.
Як розповідають військові, під час нічного повітряного удару ворога на підльоті до Києва бійцям мобільної вогневої групи вдалося збити ракету.
Також, в кінці січня 23 січня під час ракетного удару російської армії на півночі України знищили декілька крилатих ракет. Одну з них – з кулемета.
Довідка
Кулемет Browning — великокаліберний кулемет, розроблений наприкінці Першої світової війни Джоном Браунінгом. Був прозваний Ma Deuce або "калібр 50". Цей кулемет ефективний проти піхоти, неброньованого та легкоброньованого транспорту, човнів та літаків на низьких висотах.
Різноманітні модифікації цього кулемета широко використовувався армією США з 1920-х років по сьогодні, він використовувався протягом Другої світової, Корейської, В'єтнамської, Іракської та інших війнах.
Цей кулемет залишається на озброєнні багатьох країн НАТО та ряду інших країн. Він, з дуже нечисленними модифікаціями, залишається у використанні довше за будь-які інші ручні типи озброєння у США.
Комбінована ракетна атака рф 17 листопада
У ніч на 17 листопада росія здійснила масовану комбіновану атаку на регіони Країни: було зафіксовано зліт до семи бортів Ту-95мс, з російського Оленєгорська. Ворог запустив крилаті та балістичні ракети, а ще звечора безпілотники.
Окрім столиці також вибухи пролунали в Одесі, Запоріжжі, Дніпрі, Кривому Розі, Рівному та у Черкаській області.
У Києві повітряна тривога тривала майже п'ять годин, впродовж яких сили протиповітряної оборони знищили кілька крилатих ракет, кілька ракет "Кинджал" та "Іскандер-М", гіперзвукову ракету типу "Циркон" (ймовірно), близько десяти ударних БпЛА.
На Одещині ворог цілеспрямовано цілив по енергетичній інфраструктурі регіону. Унаслідок атаки загинули двоє співробітників енергооб'єкта.
А у Дніпропетровській області в депо загинуло двоє залізничників. Також у Львівській області через падіння уламків загинула жінка.
Загалом з вечора 16 листопада та протягом ночі й ранку наступного дня російські загарбники атакували Україну 210 повітряними цілями: Силам протиповітряної оборони вдалося знищити 102 ракети та 42 безпілотники.
Українські воїни відбили спробу військ рф штурмувати їхні позиції на Торецькому напрямку під прикриттям негоди.… Читати більше
Президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт заявив, що він розчарований рішенням атлета Іллі Ковтуна,… Читати більше
Укрпошта анонсувала запуск лімітованого випуску “Третя Штурмова” за проєктом “Власна марка”. Про це у Фейсбуці… Читати більше
Аудіо та відеозаписи, зроблені при оцінюванні повсякденного функціонування особи, мають використовуватися винятково для з’ясування об’єктивних… Читати більше
У неділю, 19 січня, у столиці в одній із студій радіо вибухнув боєприпас. Попередньо встановлено,… Читати більше
Близько трьох тисяч унікальних артефактів у форматах 2D та 3D оцифрували в Полтавському краєзнавчому музеї… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.