Про це повідомило державне інформагентство KCNA.
Як повідомляють, під час тестувань, що відбулися напередодні, дрони різних типів демонстрували польоти різними маршрутами й точно уражали цілі. За даними північнокорейських ЗМІ, ці БПЛА призначені для високоточного знищення об'єктів противника.
У Північній Кореї ці безпілотники розроблені для високоточного ураження ворожих наземних та морських цілей.
На опублікованих світлинах з тестування зафіксовані дрони різного типу і розміру. Хоча зображення заблюрені, за їхнім силуетом можна визначити безпілотники різних типів і розмірів. Деякі моделі мають схожість з ізраїльськими дронами-камікадзе Hero, Harop, а також із російськими "Ланцетами" чи іранськими Shahed-136 ("Герань-2").
Аналітики припускають, що технологічна подібність може бути наслідком співпраці КНДР з росією. Москва, яка активно використовує дрони у війні проти України, могла передати напрацювання у цій сфері в обмін на військову допомогу з боку Північної Кореї.
Кім Чен Ин заявив, що країна володіє всіма необхідними ресурсами для створення сучасних безпілотників і продовжить вдосконалювати їх відповідно до вимог сучасної війни.
КНДР вперше показала кадри випробувань власних ударних безпілотників схожої конституції у серпні 2024 року. Тактико-технічні характеристики цих дронів на сьогодні невідомі.
Тоді лідер країни Кім Чен Ин відвідав Інститут безпілотників Академії оборонних наук Північної Кореї цієї та спостерігав за їх випробуваннями.
В ході заходу північнокорейський лідер закликав дослідників розробити штучний інтелект для безпілотних систем та збільшити обсяги виробництва ударних дронів для їх подальшого використання піхотними підрозділами та силами спеціальних операцій.
Нагадаємо, що російський диктатор володимир путін 9 листопада підписав закон про ратифікацію договору про всеосяжне стратегічне партнерство між рф і Північною Кореєю.
Міністерство оборони України ініціювало важливі зміни у системі забезпечення військовослужбовців під час лікування та реабілітації. Завдяки ухваленій Кабінетом… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський у межах підготовки Плану стійкості провів нараду щодо одного з пунктів… Читати більше
Із тимчасово окупованих територій Донецької, Запорізької та Херсонської областей в Україну вдалося повернути ще 15… Читати більше
У 2024 році Україна отримає від Японії 100 генераторів. Частину з яких країна передасть вже сьогодні, 16… Читати більше
Окупована росіянами Запорізька АЕС знову опинилася на межі блекауту: знеструмлено одну з двох ліній живлення… Читати більше
В Україні планують будівництво першого в Україні заводу з виробництва листового скла за сучасною флоат-технологією.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.