Про це попереджають у звіті Інституту вивчення війни (ISW), пише Рубрика.
"Кремль посилює кампанію рефлекторного тиску, спрямовану на те, щоб вплинути на прийняття рішень на Заході на користь росії напередодні або замість можливих майбутніх переговорів про врегулювання війни в Україні", наголосили американські аналітики.
Як нагадали фахівці, 15 листопада володимир путін провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Олафом Шольцем. У ході спілкування російський президент повторив головні наративи Кремля, спрямовані на:
Своєю чергою президент України Зеленський схарактеризував цю розмову як "скриню Пандори", яка може допомогти Кремлю зменшити міжнародний тиск на рф.
Умови росії, за словами президента України Володимира Зеленського, не враховують інтереси України й спрямовані лише на послаблення санкцій та ізоляції росії.
Експерти ISW зазначають, що Кремль прагне використати невизначеність, пов'язану зі зміною адміністрації в США після обрання Дональда Трампа. Російські чиновники активізували риторику, спрямовану на те, щоб підірвати довіру до України та змусити західні країни змінити свою позицію.
"Кремль також нещодавно підтвердив своє небажання йти на компроміс щодо умов будь-яких можливих майбутніх переговорів, при цьому чітко вказавши, що давня мета Кремля – повна капітуляція України – залишається незмінною.
Кремль, ймовірно, прагне скористатися невизначеністю щодо майбутньої політики США стосовно України, посилюючи свою кампанію рефлекторного тиску проти європейських союзників України", підкреслили аналітики.
Зокрема, телефонні контакти високопосадовців, таких як секретар Ради безпеки рф Сергій Шойгу та міністра оборони Андрія Бєлоусова, використовуються для:
Попри ці спроби, західні партнери України продовжують надавати військову та фінансову допомогу. Підтримка триває через різні платформи, що демонструє стійкість союзників у протистоянні російській агресії.
Що відомо про розмову Шольца та путіна
Нагадаємо, сьогодні, 15 листопада, канцлер Німеччини Олаф Шольц провів телефонну розмову з російським диктатором володимиром путіним. Це були перші такі переговори за два роки. Дзвінок тривав близько години.
Як повідомили у пресслужбі Кабміну Німеччини, глава німецького уряду засудив агресивну війну росії проти України та закликав главу Кремля покласти їй кінець і вивести війська.
При цьому там додали, що Шольц заздалегідь поговорив з президентом України Володимиром Зеленським, а також зробить це після переговорів з путіним.
При цьому путін вкотре повторив свої фантазії про те, що нинішня "криза" стала "результатом багаторічної агресивної політики НАТО".
Диктатор також запевнив Шольца, що російська сторона "ніколи не відмовлялася і відкрита для відновлення переговорів".
При цьому глава Кремля розповів німецькому канцлеру, що можливі домовленості з Україною "мають виходити з нових територіальних реалій".
Україна отримала від Сполучених Штатів Америки лише половину обіцяної зброї. Також допомога Європи для українських… Читати більше
У Чернігівській області українські прикордонники оперативно знищили російські триколори, які окупанти встановили на зруйнованому мосту… Читати більше
Продовжувати кампанію за військову підтримку України закликала міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок партію "зелених",… Читати більше
Україна мобілізувала недостатню кількість людей після ухвалення закону про мобілізацію, і вона не становить 500… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський вважає, що підтримка США, зокрема новообраного президента Дональда Трампа, є ключовою… Читати більше
Колишній головнокомандувач ЗСУ та посол України у Великій Британії Валерій Залужний отримав від міністра закордонних… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.