Про це повідомляє Telegram-канал партизанського руху "АТЕШ", передає Рубрика.
"Агенти "АТЕШ" фіксують безперервний процес зміцнення берегової лінії окопами, вогневими точками та опорними пунктами.
Кількість задіяного особового складу постійно збільшується", – йдеться у повідомленні.
За даними партизанів, оскільки основну частину військовослужбовців із Криму відправляють на передову, зокрема до Курської області, для роботи та чергування на фортифікаційних спорудах, окупанти активно залучають строковиків.
"На захисті Криму залишається з кожним днем менше військовослужбовців РФ. Окупанти розуміють, що удар з боку ЗСУ неминучий і близький", – констатують в "АТЕШ".
Ситуація у Криму
Російські війська захопили Крим у 2014 році. Після цього півострів окупанти перетворили на велику військову базу і облаштували сухопутний коридор з рф, побудувавши незаконну переправу – Керченський міст.
Сили оборони України вже двічі били по Керченському мосту – 8 жовтня 2022 року та 17 липня 2023 року. І, за даними The Guardian, ГУР готує третій удар по Керченському мосту.
Боячись масштабного удару по Криму, загарбники постійно будують оборонні споруди по всьому півострову.
Нагадаємо, повідомлялося, що у районі Кримського мосту, як підтверджують нові світлини з супутника, російські загарбники продовжують будівництво оборонних споруд.
Раніше Рубрика інформувала, що у тимчасово окупованому Криму біля Керченського мосту російські загарбники продовжують будувати захисну конструкцію. До цього росіяни намагалися захистити Кримський міст боновими загородженнями із підтоплених барж. Також нещодавно почали встановлювати під мостом причали.
Варто зауважити, що кількість барж для захисту Керченського мосту збільшилась до 21, а під мостом з'явилися пірси.
З 22 травня цього року почалися роботи зі зведення п'яти пірсів біля основи так званого Кримського мосту – на двох берегах острова Тузла і на косі Тузла з боку Краснодарського краю рф. Станом на 16 червня 2024 року найдовший з причалів – майже 190 метрів, а найкоротший – близько 80 метрів.
Та речник Військово-Морських Сил ЗСУ Дмитро Плетенчук зауважив, що споруда, яку росія намагається побудувати біля Кримського мосту, не виглядає фундаментальною, і може бути пошкоджена в сезон штормів.
Нагадаємо, ще у жовтні 2022 року для охорони Керченського мосту росія залучила винищувачі, десантні катери, водолазів і, навіть, дельфінів.
Місто Львів успішно пройшло перший етап відбору й увійшло до фіналу конкурсу «Європейська столиця культури… Читати більше
Генеральний консул України в Торонто Олег Ніколенко відкрив «Українську книжкову поличку» у центральній бібліотеці міста… Читати більше
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте і Президент України Володимир Зеленський перед переговорами у Брюсселі в… Читати більше
У Ковелі Волинської області відкрився центр рекрутингу української армії. Це вже другий такий центр на… Читати більше
Укрзалізниця призначила додатковий швидкісний поїзд з Києва до Львова на Різдво та Новорічні свята! Про… Читати більше
Генерал-лейтенанта Павла Ткачука наказом міністра оборони звільнили з посади начальника Національної академії Сухопутних військ імені… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.