Міноборони дозволило використовувати військовим дистанційно-керований бойовий модуль “Пернач”

Міністерство оборони України офіційно затвердило та кодифікувало бойовий модуль "Пернач" вітчизняного виробництва для використання українськими військовими підрозділами.

Про це пише Рубрика з посиланням на пресслужбу Міністерства оборони України.

Як повідомляють, новітня система, розроблена українськими виробниками, стане важливою частиною озброєння Сил оборони, надаючи підрозділам нові можливості для дистанційного управління вогнем та підвищення ефективності боєздатності.

Огляд бойового модуля "Пернач"

Бойовий модуль "Пернач" — це дистанційно-керована система, оснащена:

  • кулеметом калібру 7.62 мм,
  • туреллю,
  • системою управління з блоком акумуляторів,
  • камерою.

Управління здійснюється оператором із захищеного укриття за допомогою пульта і спеціальних FPV-окулярів, які передають зображення з відеокамери модуля.

"Пернач" створений як універсальний засіб підтримки, який може бути встановлений на різноманітні типи бронетехніки або стаціонарні об'єкти.

Його модульна конструкція дозволяє легко адаптувати систему під різні потреби на полі бою, завдяки можливості встановлення різних видів озброєння — від кулеметів і автоматичних гранатометів до протитанкових ракетних комплексів.

"Пернач" оснащений сучасними системами наведення, що забезпечують точність стрільби за будь-яких умов: вдень, вночі, та за складної погоди. Інноваційні компоненти дозволяють точно вражати цілі навіть на великих відстанях, що значно підвищує його бойову ефективність.

Зброя українського виробництва

Нагадаємо, що оборонне відомство кодифікувало та допустило до експлуатації у військах бойовий модуль "Таврія". Це дистанційно керована турель, обладнана двома кулеметами, один з яких – великокаліберний.

Також міністерство оборони України кодифікувало універсальний кулемет SAR 762 MT калібру 7.62 x 51 мм Північноатлантичного Альянсу.

До того ж оборонне відомство кодифікувало та дозволило до використання у підрозділах Сил оборони напівавтоматичний дробовик Safari HG-105M.

А нещодавно Міноборони кодифікувало та допустило до постачання багі "Варан"  український транспортний засіб підвищеної прохідності призначений для надскладних умов експлуатації.

Окрім того, оборонне відомство офіційно кодифікувало та дозволило до використання у підрозділах Сил оборони новий безпілотний наземний роботизований комплекс під назвою "Тарган".

Свіжі дописи

  • Новини

Львів потрапив у фінал конкурсу “Європейська столиця культури 2030”

Місто Львів успішно пройшло перший етап відбору й увійшло до фіналу конкурсу «Європейська столиця культури… Читати більше

Wednesday December 18th, 2024
  • Новини

У Канаді відкрили п’яту Українську книжкову поличку

Генеральний консул України в Торонто Олег Ніколенко відкрив «Українську книжкову поличку» у центральній бібліотеці міста… Читати більше

Wednesday December 18th, 2024
  • Новини

Зеленський і Рютте назвали ключові теми переговорів у Брюсселі

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте і Президент України Володимир Зеленський перед переговорами у Брюсселі в… Читати більше

Wednesday December 18th, 2024
  • Новини

У Ковелі відкрили 45-й центр рекрутингу української армії

У Ковелі Волинської області відкрився центр рекрутингу української армії. Це вже другий такий центр на… Читати більше

Wednesday December 18th, 2024
  • Новини

Укрзалізниця призначила додатковий поїзд Київ-Львів на різдвяно-новорічні свята

Укрзалізниця призначила додатковий швидкісний поїзд з Києва до Львова на Різдво та Новорічні свята! Про… Читати більше

Wednesday December 18th, 2024
  • Новини

Міністр оборони звільнив з посади начальника Національної академії сухопутних військ

Генерал-лейтенанта Павла Ткачука наказом міністра оборони звільнили з посади начальника Національної академії Сухопутних військ імені… Читати більше

Wednesday December 18th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.