fbpx
Сьогодні
12:24 12 Лис 2024

Працювати держслужбовцями на деокупованих землях готові майже 3 тисячі українців: більшість – у Криму

Понад 2,9 тисячі українців подали заявки на вступ до кадрового резерву для роботи на деокупованих українських територіях, більшість з яких прагне працювати в адміністративних, наглядових та управлінських напрямках.

Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, пише Рубрика.

Як розповіли у відомстві, станом на зараз до резерву успішно зараховані 2721 особа. Більшість серед кандидатів становлять чоловіки — 56%, або 1621 подана анкета. Жінки надіслали 1314 анкет (44%).

Найбільшу зацікавленість кандидати висловили щодо роботи в Автономній Республіці Крим та Севастополі (75,5% від усіх заявок), а також у Донецькій, Херсонській, Запорізькій і Миколаївській областях.

резерв відновлення , робота у Криму

Фото: Мінреінтеграції

Як уточнили у міністерстві, перевагу надають напрямам:

  • адміністративне керівництво – 49,7% кандидатів,
  • державний нагляд і контроль – 33,5%,
  • публічні послуги – 23,2%,
  • запобігання корупції – 20,1%,
  • управління персоналом – 18,6%.
резерв відновлення , робота у Криму

Фото: Мінреінтеграції

Усі охочі долучитися до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України можуть зареєструватися на сайті Нацагентства з питань державної служби.

Кого саме набирають у кадровий резерв?

Нагадаємо, що в Україні для роботи на звільнених від окупаційних військ рф територіях розпочали прийом анкет до резерву держслужбовців ще у липні 2023 року.

Наразі потребу у формуванні резерву вчителів та працівників медичних закладів мають задовольнити МОН та МОЗ. Вони вже зараз працюють над технічними рішеннями у цьому напрямку.

Ті ж, хто планують мати кваліфікацію держслужбовця та працювати на деокупованій території – можуть подавати свої анкети на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Національне агентство з питань державної служби шукає фахівців з різних сфер: юристів, ІТ-фахівців, бухгалтерів, спеціалістів зі зв'язків з громадськістю, а також управлінців.

На вибір запропоновано понад 20 напрямів роботи, що дозволяє залучити як вузькоспеціалізованих фахівців, так і тих, хто може перекваліфікуватися.

Пріоритетне право на призначення отримають:

  • ветерани війни,
  • внутрішньо переміщені особи,
  • кандидати з досвідом у відповідних посадах або досвідом роботи з реінтеграції.

Своєю чергою українські університети вже запровадили магістерські програми для підготовки фахівців, що увійдуть до кадрового резерву з реінтеграції. Завдяки таким освітнім ініціативам, нові кадри отримають професійні знання і навички для ефективної роботи на деокупованих територіях.

Чому важлива робота в державних органах на деокупованих територіях?

Державна служба — це робота на благо суспільства та задля добробуту кожного громадянина. А працювати в державних органах на деокупованих територіях — це шанс маленькими кроками творити великі зміни у своїй країні та наближати її перемогу.

Службовці, які працюють в державних органах на деокупованих територіях, мають змогу своєю щоденною роботою будувати нове майбутнє для всієї країни. Адже це робота з високим рівень особистої участі і відповідальності за прийняття рішень, що впливають на життя людей.

"Якщо ви розумієте важливість відновлення деокупованих територій, маєте необхідну кваліфікацію чи хочете спробувати свої сили на державній службі та усвідомлюєте рівень відповідальності цієї роботи — не зволікайте, долучайтеся до резерву", підкреслили у агенстві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: