Про те повідомляє РБК-Україна, передає Рубрика.
Отримано повідомлення про можливе замінування приміщення міської Ратуші. Як розповів депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич, з приміщення мерії виводять усіх працівників.
Керівник сектору комунікації поліції в області Андрій Яцків в коментарі "Суспільному" повідомив про замінування дев'ятьох шкіл міста.
Наразі учнів, а також персонал навчальних закладів евакуювали.
Повідомлення про можливе замінування надійшло до правоохоронців від Державної служби України з надзвичайних ситуацій в регіоні. Наразі відповідні органи проводять перевірку отриманої інформації.
На місці події працюють фахівці з вибухонебезпечних предметів та оперативно-слідчі групи для з'ясування всіх обставин.
Окрім того, повідомлення про "замінування" шкіл надійшли й у Полтаві.
За словами речника Полтавського районного управління поліції Василь Зуб, в повідомленні не уточнювались конкретні школи. Наразі поліція проводить перевірку всіх освітніх установ міста. Учнів та співробітників навчальних закладів було евакуйовано.
Нагадаємо, що 14 жовтня у низці міст України повідомили про мінування державних установ: зокрема навчальних закладів, судів, вишів, Міністерства культури, інших адмінбудівель.
У поліції заявили, що вже не перший рік стикаються з такого роду повідомленнями, тож є напрацьований відповідний алгоритм реагування на такі події.
"Національна поліція України вже не перший рік стикається з такого роду повідомленнями, напрацьований відповідний алгоритм реагування та такі події. Не виключено, що у такий спосіб ворог намагається дестабілізувати ситуацію у регіонах нашої держави, тож застосовує для цього інформаційно-психологічні спецоперації. Сил і засобів поліції вистачає, аби перевірити кожен об'єкт", – додали в поліції.
У поліції заявили, що вибухівку шукали у школах, міськрадах, будівлі Мінкульту, приміщенні Вищої ради правосуддя та інших установах. Зокрема, відомо про випадки в Києві, на Чернігівщині, Сумщині, Житомирщині, у Львові, Запоріжжі, Івано-Франківську та інших містах.
А ввечері МЗС заявило, що понад шістдесят українських закордонних дипломатичних установ отримали також анонімні листи про замінування. Подібні повідомлення отримали й структурні підрозділи МЗС України.
Станом на вечір 14 жовтня правоохоронці продовжували перевіряти масові повідомлення про мінування державних установ і не лише: на той час половина не підтвердилася.
Такі інциденти не є новими і часто використовуються як форма психологічного тиску або спроби дестабілізувати ситуацію в країні, особливо в умовах війни.
Пізніше з'ясувалось, що більшість повідомлень про "замінування" надходили з російських IP-адрес.
Унаслідок російських авіаударів по Запоріжжю 7 листопада кількість загиблих збільшилась до 10. Про це повідомив… Читати більше
Пропаганда російської федерації заявила про нібито припинення масових ракетних ударів. Однак в Україні заперечили вкиди… Читати більше
Мережа "Вікно Відновлення" запрошує медіа та громадськість 12 листопада на зустріч у Києві, де обговоримо… Читати більше
7 листопада у Курській області російські морпіхи разом з військовими КНДР пішли у наступ, проте… Читати більше
Громадська організація "Доступно.UA" для активних українців створила гайд, що навчає, як кожен громадянин може сприяти… Читати більше
Під час атак по Україні армія російської федерації почала використовувати дрони-приманки, які імітують "Шахеди". Окрім… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.