Про це повідомила Львівська міськрада, передає Рубрика.
У перші дні повномасштабного вторгнення Кирсанов приєднався до 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади, яка базується на малій батьківщині Володимира.
Важкого поранення захисник зазнав ще першого літа великої війни. Під час бойових дій у Харківській області поряд із Володимиром вибухнули спершу танковий снаряд, а потім міна. Захисник отримав серйозні поранення по всьому тілу, однак найбільше постраждало обличчя.
Завдяки побратиму військовий дістався до точки евакуації, хоча його стан був критичним — він провів 19 днів у комі та, прийшовши до тями, не міг говорити.
"39-річний захисник Володимир Кирсанов не міг їсти після надважкої подвійної мінно-вибухової травми. Осколки посікли все тіло, але найбільше понівечили саме обличчя", – йдеться у дописі.
У чоловіка було складне наскрізне вогнепальне поранення обличчя.
Захисник переніс операції у госпіталях Дніпра, Києва та Львова. Через рану на обличчі він не міг нормально харчуватися, їжа не трималася у роті. Військовий, який до поранення важив понад 80 кілограмів, схуд до 47 кг.
Як зазначають у міськраді, щелепно-лицеві хірурги центру Unbroken у Львові провели складну багатоетапну реконструкцію обличчя: застосували мікрохірургічні методи й використали шкірний клапоть з плеча пацієнта для відновлення обличчя.
Після операції та приживлення пересадженого клаптя Володимир зміг краще харчуватися і набрав вагу, повернувшись до своєї звичної ваги у 79 кг.
Потім щелепно-лицеві хірурги спільно з іноземними спеціалістами зробили воїну ще пластичну операцію. За кілька місяців на нього чекає ще одне складне втручання – реконструкція нижньої щелепи з використанням індивідуального протеза та закриття дефекту м'яких тканин.
Зауважимо, що Кирсанов раніше працював водієм у Житомирі. На війну добровільно пішов ще у 2014-му, і після демобілізації повернувся до своєї цивільної професії. Зараз Володимир теж працює водієм та прагне допомагати армії, хоча через тяжкі травми повернутися до активної служби він уже не зможе.
Нагадаємо, що для людини, яка стикнулася з втратою зору, світ перевертається з ніг на голову. З усіма викликами потрібно вчитися справлятися наново, і чудово, коли поруч є люди, які підтримають на цьому шляху. "Рубрика" розповідає про реабілітаційні табори для ветеранів від ГС "Сучасний погляд", на яких учасників навчають усіх важливих навичок: від користування телефоном до орієнтування у місті.
Країни "Великої сімки" та ще три держави серйозно стурбовані відправкою північнокорейських солдатів на війну проти… Читати більше
В Україні в усіх регіонах стартував опалювальний сезон. Винятком є Херсонщина, де ще зберігається відносно… Читати більше
Іграшка-цуценя без кінцівки допоможе дорослим почати розмову з дітьми про інвалідність, інклюзію та прийняття. Про… Читати більше
Міністр оборони України Рустем Умєров підтвердив, що між Збройними силами України та північнокорейськими солдатами в… Читати більше
Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» – це один із лідерів на українському фармацевтичному ринку. Вона забезпечує… Читати більше
Поблизу української антарктичної станції “Академік Вернадський” пінгвіни відклали перше яйце цього року, тож більш як… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.