Фото: Львівська міська рада
Про це повідомила Львівська міськрада, передає Рубрика.
У перші дні повномасштабного вторгнення Кирсанов приєднався до 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади, яка базується на малій батьківщині Володимира.
Важкого поранення захисник зазнав ще першого літа великої війни. Під час бойових дій у Харківській області поряд із Володимиром вибухнули спершу танковий снаряд, а потім міна. Захисник отримав серйозні поранення по всьому тілу, однак найбільше постраждало обличчя.
Завдяки побратиму військовий дістався до точки евакуації, хоча його стан був критичним — він провів 19 днів у комі та, прийшовши до тями, не міг говорити.
"39-річний захисник Володимир Кирсанов не міг їсти після надважкої подвійної мінно-вибухової травми. Осколки посікли все тіло, але найбільше понівечили саме обличчя", – йдеться у дописі.
У чоловіка було складне наскрізне вогнепальне поранення обличчя.
Захисник переніс операції у госпіталях Дніпра, Києва та Львова. Через рану на обличчі він не міг нормально харчуватися, їжа не трималася у роті. Військовий, який до поранення важив понад 80 кілограмів, схуд до 47 кг.
Фото: Львівська міська рада
Як зазначають у міськраді, щелепно-лицеві хірурги центру Unbroken у Львові провели складну багатоетапну реконструкцію обличчя: застосували мікрохірургічні методи й використали шкірний клапоть з плеча пацієнта для відновлення обличчя.
Фото: Львівська міська рада
Після операції та приживлення пересадженого клаптя Володимир зміг краще харчуватися і набрав вагу, повернувшись до своєї звичної ваги у 79 кг.
Фото: Львівська міська рада
Потім щелепно-лицеві хірурги спільно з іноземними спеціалістами зробили воїну ще пластичну операцію. За кілька місяців на нього чекає ще одне складне втручання – реконструкція нижньої щелепи з використанням індивідуального протеза та закриття дефекту м'яких тканин.
Фото: Львівська міська рада
Зауважимо, що Кирсанов раніше працював водієм у Житомирі. На війну добровільно пішов ще у 2014-му, і після демобілізації повернувся до своєї цивільної професії. Зараз Володимир теж працює водієм та прагне допомагати армії, хоча через тяжкі травми повернутися до активної служби він уже не зможе.
Нагадаємо, що для людини, яка стикнулася з втратою зору, світ перевертається з ніг на голову. З усіма викликами потрібно вчитися справлятися наново, і чудово, коли поруч є люди, які підтримають на цьому шляху. "Рубрика" розповідає про реабілітаційні табори для ветеранів від ГС "Сучасний погляд", на яких учасників навчають усіх важливих навичок: від користування телефоном до орієнтування у місті.
24 лютого - треті роковини повномасштабного вторгнення росії в Україну. Президент Володимир Зеленський та та… Читати більше
Найактивніше минулої доби російська армія атакувала Курський та Покровський напрямки. Загалом на фронті відбулося 96… Читати більше
Війська рф у ніч проти 24 лютого запустили по Україні 185 ударних безпілотників типу Shahed… Читати більше
У Празі відбувся багатотисячний мітинг на підтримку України за участі дітей, яких повернули з депортації.… Читати більше
У понеділок вранці, 24 лютого, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та голова Євроради Антоніу… Читати більше
Німеччина підрахувала результати дострокових виборів до Бундестагу у всіх 299 округах. Блок Християнсько-демократичних та Християнсько-соціальних… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.