У Дніпрі відкрили спеціалізовану клініку, аби лікувати врятованих коней
Стаціонар побудували у притулку для тварин «Пегас» завдяки донаторам організації з порятунку тварин і довкілля UAnimals та підтримці фонду Humane Society International. На будівництво притулку витратили близько двох мільйонів гривень та три місяці роботи. Потрібну суму збирали пів року.
Про це пише "Рубрика" із посиланням на UAnimals.
У клініці лікуватимуть коней, які отримали другий шанс на життя — їх врятували від війни або забою. Ці тварини мають захворювання дихальних шляхів, ніг, серцево-судинної системи, онкологію та потребують лікування й пожиттєвого догляду.
«Цей стаціонар надзвичайно важливий для притулку. Лікування коня — дуже складний та затратний процес. Як правило, для цього приїздить ветеринар та проводить всі маніпуляції у стайні, де тварина й проживає. Або коней перевозять у лікарню, а це ще складніший процес. Стаціонар же має спеціальні умови для лікування коней. Це як лікарня для людини, де її доглядають та лікують до моменту одужання чи полегшення її стану. Такі самі умови є для коней у стаціонарі «Пегасу», — пояснюють в UAnimals.
Нова клініка закриватиме конкретні потреби коней. Наприклад, кобила Любаша має хронічну пневмонію. Вона задихається від пилу та вологи у загальній стайні. У стаціонарі є вентиляція, яка допоможе Любаші уникнути нападів ядухи.
Кобила Каміла з Лисичанська вижила після прильоту ворожої ракети. Уламок пошкодив тварині сухожилля — тепер вона має інвалідність на все життя. У стаціонарі для Каміли є спеціальне покриття підлоги, щоби вона не травмувала ногу ще сильніше, коли підводиться.
Більше історій та деталей життя врятованих коней в UAnimals media.
Крім 30 коней, у притулку «Пегас» проживає понад 1500 домашніх, свійських та диких тварин.
WWF б'є на сполох: африканські пінгвіни опинилися за крок до вимирання
В Австралії у віці близько 110 років помер Кассіус – найбільший у світі крокодил, що жив у неволі
У Рівненській області на території заводу з утилізації відходів виявили тіло лева