Постачання зброї на фронт: Президент провів нараду з військовим керівництвом

Глава держави Володимир Зеленський провів нараду з Головнокомандувачем Збройних сил України Олександром Сирським, начальником Генерального штабу Сергієм Баргилевичем та міністром оборони Рустемом Умєровим.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на допис голови держави в Telegram.

На зустрічі вони обговорили ситуацію на фронті, зокрема на Покровському, Курахівському, Торецькому та Куп'янському напрямках, яким зараз приділяється найбільша увага.

Також була представлена окрема доповідь щодо Курської операції та знищення російських сил поблизу кордону.

Зеленський зазначив, що у питаннях постачання від міжнародних партнерів є значні зрушення. Підтверджено збільшення постачань, зокрема артилерійського обладнання, що здійснюється в рамках пакетів підтримки.

Міністр оборони доповів про постачання дронів українського виробництва для Сил оборони. Зеленський відзначив ефективність затверджених планів постачання та подякував українським виробникам за виконання замовлень.

Президент доручив додатково збільшити замовлення дронів для забезпечення відповідних військових операцій.

Що відомо про розробку ракет в Україні

Як повідомлялось, до середини 2025 року Україна планує отримати власні крилаті та балістичні ракети, що стане значним досягненням у її оборонних можливостях.

Нагадаємо, що нову українську ракету-дрон "Паляниця" розробляли в Україні півтора року. Вона запускається з наземної установки й в межах її дії тепер доступні кілька десятків російських військових аеропортів.

Також у своєму дописі, Глава держави вперше показав новітню українську далекобійну ракету "Паляниця". На цей час військові не розсекречують головні характеристики ракети – радіус дії, бойову частину та кількість виготовлених одиниць.

Нагадаємо, що союзники не дозволяють використовувати для цього своє озброєння.

Тож Україна запустила грантову програму для приватних ракетних проєктів, інвестувала в державні конструкторські бюро та провела дерегуляцію для стимуляції цієї галузі і "Паляниця" це перший результат цих зусиль.

Також Румунія розглядає можливість співпраці з Україною у розробці та виробництві вітчизняних протикорабельних ракет Р-360 "Нептун".

Окрім того, Україна наразі працює над модернізацією ракет "Нептун", щоб вони могли вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів. Цей крок підвищить ефективність і дальність дії ракет, що має велике значення для обох країн.

А ще в Україні розробляють новий високоточний боєприпас з GPS-наведенням. Він має унікальні технічні характеристики та здатен долати значні відстані.

Свіжі дописи

  • Новини

В Україні масштабують виготовлення роботизованої турелі “Буря”: почали серійне виробництво

Українська компанія Frontline анонсувала масштабування виробництва роботизованої турелі для гранатомета Mk 19 "Буря". Це дозволить… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Білий дім відправляє примусово у відпустки працівників USAID у всьому світі

Адміністрація Дональда Трампа оголосила про адміністративні відпустки для працівників Агентства США з міжнародного розвитку у… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Вибух у будівлі ТЦК у Павлограді: поліція затримала російських агентів

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією оперативно викрили та затримали агентурну групу рф, яка… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

В Україні вперше за порушення правил військового обліку водія позбавили прав

В Україні через порушення правил військового обліку суд вперше обмежив чоловіка у праві керувати транспортним… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

В Україні створили телеграм-канал для працевлаштування людей з інвалідністю: для чого це рішення

Телеграм-канал, де розміщуватимуть вакансії для людей з інвалідністю, ініціювала перекладачка з жестової мови Ольга Буназів.… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025
  • Новини

Умєров заявив про розгортання у бригадах ЗСУ на фронті роботизованих підрозділів

В Україні розгорнуть у складі бригад Збройних сил на фронті повноцінні роботизовані підрозділи з урахуванням… Читати більше

Wednesday February 5th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.