Про це повідомляє Axios, передає Рубрика.
Мова йде про понад 48% від загальної кількості тих, хто проголосував у 2020 році (154,6 млн).
Це свідчить про те, що дострокове голосування і голосування поштою стають все більш популярними методами голосування і новою нормою в американській політиці.
Для прикладу Axios також наводить два штати. Зокрема:
Видання пише, що хоч кандидат у президенти США Дональд Трамп упродовж багатьох років виступав проти голосування поштою, проте з 2020 року він і Республіканська партія закликають своїх прихильників голосувати достроково. Хоча й продовжують оскаржувати деякі положення про голосування поштою в судах по всій країні.
За підрахунками UF серед тих, хто вже проголосував у штатах, які надають дані про реєстрацію партій, демократи лідирують із невеликим відривом – 37,9% проти 36,2% у республіканців.
Зазначимо, що Силам Національної гвардії США наказано бути в готовності до можливих громадянських заворушень після виборів президента 5 листопада у штатах Вашингтон, Орегон та Невада.
"Напередодні можливих громадянських заворушень у зв'язку з президентськими виборами у вівторок Національна гвардія перебуває у готовності як запобіжний захід у кількох штатах, де сотні бюлетенів були пошкоджені або знищені після того, як нещодавно там підпалили щонайменше три скриньки для голосування", – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що Нацгвардію привели у готовність через можливі заворушення у штатах Вашингтон, Орегон та Невада.
У штатах Вашингтон та Орегон раніше зафіксували випадки підпалів скриньок для голосування. Міністерство внутрішньої безпеки США попередило, що загрози "виборчій інфраструктурі" залишаються на високому рівні.
Нагадаємо, британська компанія Focaldata, використовуючи нову методику, провела опитування яке, за словами деяких, є найбільш точним. Попередньо воно передбачає перемогу Камали Гарріс на виборах президента Сполучених Штатів.
Вибори президента США
Чергові вибори президента Америки відбудуться вже цього вівторка, 5 листопада. Основними претендентами на пост глави держави є віцепрезидентка Камала Гарріс і колишній президент Дональд Трамп.
Чинна віцепрезидентка США Камала Гарріс офіційно доєдналася до президентських виборів після того, як Джо Байден під тиском соратників зняв свою кандидатуру.
11 вересня, у Сполучених Штатах Америки відбулися перші дебати між кандидатами в президенти Камалою Гарріс та Дональдом Трампом. Під час них лідер республіканців озвучував низку популістських гасел, натомість кандидатка від демократів намагалася відповідати більш конструктивно.
Зокрема, Трамп та Гарріс торкнулися питання війни росії проти України – і судячи з їхніх заяв, позиції обох політиків з цього питання – радикально протилежні. Гарріс запевнила, що продовжуватиме підтримувати Україну, а Трамп ухилився від відповіді.
У результаті зареєстровані виборці, які спостерігали за дебатами між Камалою Гарріс та Дональдом Трампом напередодні, вважають, що Гарріс виступила краще. Співвідношення голосів зафіксували як 63% до 37%.
Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше
Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше
У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше
10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше
АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше
В ніч на 23 листопада у столичному готелі відбулася смертельна стрілянина. Поліція Києва розпочала кримінальне… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.