Про це пише Associated Press, передає Рубрика.
Розчарування через вартість життя в Нігерії призвело до кількох масових протестів за останні місяці.
Щодо цієї справи днями відбулося судове засідання. Загалом 76 протестувальникам оголосили звинувачення за 10 пунктами, включно з:
Серед фігурантів справи — неповнолітні від 14 до 17 років.
Суд призначив обвинуваченим 5900 доларів застави та встановив суворі умови, розповів адвокат деяких хлопців Маршал Абубакар.
"Країна, яка має обов'язок навчати своїх дітей, вирішить покарати їх. Ці діти були в ув'язненні 90 днів без їжі", — наголосив Абубакар.
Виконавчий директор громадської організації "Досить", яка сприяє належному врядуванню в Нігерії, Ємі Адамолекун наголосив, що влада не має права переслідувати дітей. Приватний адвокат так само заявив, що закон не дозволяє піддавати кримінальному провадженню та засуджувати до смертної кари будь-яку дитину.
Смертний вирок був запроваджений у 1970-х роках у Нігерії, але з 2016 року в країні не було страчених.
Проте, у серпні щонайменше 20 людей застрелили й сотні інших затримали під час протесту з вимогою кращих можливостей і роботи для молоді.
Попри те, що Нігерія є одним із найбільших виробників сирої нафти в Африці, вона залишається однією з найбідніших країн світу. Серед причин — корупція. Тоді як, наприклад, медики часто страйкують на знак протесту проти мізерної зарплати.
Населення Нігерії, яке нараховує понад 210 мільйонів людей, стикається з продовольчими проблемами. Рівень інфляції також є найвищим за 28 років, а місцева валюта найра — рекордно низька щодо долара.
Нагадаємо, уряд Нігеру ухвалив рішення про розрив дипломатичних відносин з Україною через "солідарність з урядом і народом Малі" та у зв'язку з нібито підтримкою Україною "терористичних угруповань".
Раніше уряд Малі оголосив про розрив дипломатичних відносин із Україною, мотивуючи це нібито підтримкою дій повстанців-таурегів, які днями розгромили колону малійських військових і російських найманців ПВК "Вагнера".
Своєю чергою Міністерство закордонних справ України відкидає будь-які звинувачення у нібито "підтримці міжнародного тероризму" та вважає рішення влади Республіки Нігер розірвати дипломатичні відносини з Україною жестом "солідарності" з тими, хто обрав шлях на зближення з державою-терористом росією.
Офіційний Париж надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої… Читати більше
Розвідка Сполучених Штатів частково розсекретила звіт, у якому йдеться про вбивства російськими спецслужбами політичних опонентів очільника Кремля… Читати більше
Міністерство внутрішніх справ у співпраці з Музеєм Голодомору оцифрувало та оприлюднило тисячі кримінальних справ, пов’язаних… Читати більше
Київський зоопарк став новою домівкою для рисі, на ім'я Степан, яка понад п'ять років жила… Читати більше
Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс вручив престижну нагороду UK Women in Defence українським… Читати більше
До 91-х роковин Голодомору 1932–1933 років Український інститут національної пам'яті підготував соціальну рекламну кампанію, метою… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.